900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Nice - Havaalani bulunan INTERNATIONAL kiralık arabalar [NCE]

Nice - Havaalani havaalanında mevcut büyük INTERNATIONAL araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için NCE havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Peugeot 108

GOLDCAR
M
4
3
2
Peugeot 108

şuradan:

$32.97 /güny

Mini

Ford Ka

DOLLAR
M
4
3
2
Ford Ka

şuradan:

$51.92 /güny

Kompakt

Ford Focus

AVIS
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$37.10 /güny

Kompakt

Volkswagen T-Roc

SIXT
A
5
5
3
Volkswagen T-Roc

şuradan:

$99.43 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

GOLDCAR
M
5
5
2
Peugeot 208

şuradan:

$39.52 /güny

Ekonomi

Audi A1

SIXT
M
5
3
2
Audi A1

şuradan:

$65.43 /güny

Estate

Fiat Tipo Estate

GOLDCAR
M
5
5
4
Fiat Tipo Estate

şuradan:

$59.69 /güny

Estate

Audi A6 Estate

SIXT
A
5
5
6
Audi A6 Estate

şuradan:

$275.92 /güny

Standart

Peugeot 508

ENTERPRISE
A
5
4
4
Peugeot 508

şuradan:

$63.47 /güny

Standart

Citroen C5

HERTZ
A
5
5
4
Citroen C5

şuradan:

$108.95 /güny

Van

Peugeot 3008

GOLDCAR
M
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$67.96 /güny

JIP

Opel Mokka

ALAMO
M
5
5
3
Opel Mokka

şuradan:

$69.04 /güny

JIP

BMW X5 Hybrid

SIXT
A
5
5
6
BMW X5 Hybrid

şuradan:

$179.32 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

ALAMO
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$76.57 /güny

9 kişilik

Toyota Proace

AVIS
M
9
5
4
Toyota Proace

şuradan:

$208.56 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

NATIONAL
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$95.69 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

THRIFTY
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$231.06 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

SIXT
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$121.08 /güny

Lüks

BMW 5 Series Hybrid

SIXT
A
5
4
4
BMW 5 Series Hybrid

şuradan:

$125.81 /güny

Lüks

Audi A5

SIXT
A
5
4
4
Audi A5

şuradan:

$189.25 /güny

Nice - Havaalani INTERNATIONAL hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, INTERNATIONAL'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve INTERNATIONAL'un Nice - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [NCE] bilgiler bulabilirsiniz.

International Supplier

Şirket ismi:

International Supplier

Adres:

Terminal 1/Terminal 2, Nice, 06200

Telefon:

+33-820007498

NCE Havaalanı yakınındaki INTERNATIONAL konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Nice - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Nice - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [NCE]

INTERNATIONAL'a alternatif olarak, Nice - Havaalani [NCE] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Firefly Corporate

Firefly 32 reviews

8.1 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 39 reviews

8.1 / 10

Alamo EHI

Alamo 28 reviews

8 / 10

SIXT Corporate

SIXT 87 reviews

8 / 10

Hertz Corporate

Hertz 23 reviews

7.7 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 129 reviews

7.7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 10 reviews

7.6 / 10

Payless EMEA

Payless 14 reviews

7.5 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 14 reviews

7.2 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 38 reviews

7.2 / 10

Nice - Havaalani [NCE] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, GOLDCAR ve DOLLAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Nice - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Nice - Havaalani havaalanında ENTERPRISE ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Nice - Havaalani [NCE] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Nice - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Nice - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, GOLDCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Nice - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Nice - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

INTERNATIONAL Nice - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Nice - Havaalani INTERNATIONAL NCE, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Economy, Estate, Standard, Van, Suv, 9-seater, 7-seater, Fullsize, Luxury,.

INTERNATIONAL Nice - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Peugeot 208, ve Audi A1 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve Volkswagen T-Roc ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

INTERNATIONAL Nice - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Peugeot 508, ve Citroen C5 .

INTERNATIONAL Nice - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

INTERNATIONAL Nice - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Opel Mokka, ve BMW X5 Hybrid .

INTERNATIONAL Nice - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: BMW 5 Series Hybrid, ve Audi A5 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve INTERNATIONAL Nice - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Ford S-Max, ve Ford Galaxy .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre INTERNATIONAL Nice - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Nice - Havaalani içindeki INTERNATIONAL'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Nice - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, INTERNATIONAL'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Nice - Havaalani içindeki INTERNATIONAL'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Nice - Havaalaniki INTERNATIONAL konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için INTERNATIONAL, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Nice - Havaalani INTERNATIONAL'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - INTERNATIONAL Nice - Havaalani araba kiralıyor

Nice - Havaalani konumunda INTERNATIONAL'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

NCE Havaalanında INTERNATIONAL konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

INTERNATIONAL'dan Nice - Havaalaniki en ucuz araba Peugeot 108. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $32.97'dır.

Nice - Havaalani [NCE] INTERNATIONAL ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • INTERNATIONAL araç kiralama masası, Nice - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Nice - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

NCE Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.07 ile $6.24 arasında değişmektedir.

INTERNATIONAL araba kiralama rezervasyonumu Nice - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

INTERNATIONAL, Nice - Havaalaniki [NCE] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve INTERNATIONAL araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Nice - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!