900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Perigueux Havaalanı bulunan EUROPCAR kiralık arabalar [PGX]

Perigueux Havaalanı havaalanında mevcut büyük EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için PGX havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Renault Twingo

EUROPCAR
M
4
3
1
Renault Twingo

şuradan:

$25.95 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

EUROPCAR
M
5
5
2
Peugeot 208

şuradan:

$27.79 /güny

Kompakt

Fiat 500L

EUROPCAR
M
5
5
3
Fiat 500L

şuradan:

$40.18 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

EUROPCAR
A
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$58.76 /güny

Standart

Mazda 6

EUROPCAR
M
5
4
4
Mazda 6

şuradan:

$53.57 /güny

Van

Volkswagen Golf Sportsvan

EUROPCAR
M
5
5
3
Volkswagen Golf Sportsvan

şuradan:

$62.62 /güny

7 kişilik

Citroen Picasso

EUROPCAR
M
7
5
1
Citroen Picasso

şuradan:

$67.64 /güny

Mini

Fiat 500

AVIS
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$25.34 /güny

Ekonomi

Renault Clio

AVIS
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$28.15 /güny

Kompakt

Fiat 500X

AVIS
M
5
5
3
Fiat 500X

şuradan:

$32.57 /güny

Standart

Peugeot 508

AVIS
M
5
4
4
Peugeot 508

şuradan:

$38.21 /güny

Perigueux Havaalanı EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve EUROPCAR'un Perigueux Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [PGX] bilgiler bulabilirsiniz.

Europcar

Şirket ismi:

Europcar

Adres:

BASSILAC AIRPORT, PERIGUEUX, 24000

Telefon:

33 0 553081572

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

PGX Havaalanı yakınındaki EUROPCAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Perigueux Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

EUROPCAR Perigueux Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Perigueux Havaalanı EUROPCAR PGX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Van, 7-seater,.

EUROPCAR Perigueux Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Peugeot 208, ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat 500L, Volkswagen Golf, ve Fiat 500X ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

EUROPCAR Perigueux Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Mazda 6, ve Peugeot 508 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve EUROPCAR Perigueux Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Citroen Picasso .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre EUROPCAR Perigueux Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Perigueux Havaalanı içindeki EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Perigueux Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Perigueux Havaalanı içindeki EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Perigueux Havaalanıki EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Perigueux Havaalanı EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - EUROPCAR Perigueux Havaalanı araba kiralıyor

Perigueux Havaalanı konumunda EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PGX Havaalanında EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

EUROPCAR'dan Perigueux Havaalanıki en ucuz araba Renault Twingo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $25.95'dır.

Perigueux Havaalanı [PGX] EUROPCAR ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • EUROPCAR araç kiralama masası, Perigueux Havaalanı sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Perigueux Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PGX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.41 ile $4.41 arasında değişmektedir.

EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu Perigueux Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

EUROPCAR, Perigueux Havaalanıki [PGX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Perigueux Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!