900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Perpignan bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Perpignan havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat 500

sixt
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$20.87 /güny

Mini

Renault Twingo

alamo
M
4
3
1
Renault Twingo

şuradan:

$31.18 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

sixt
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$22.66 /güny

Ekonomi

Renault Captur

alamo
M
5
5
2
Renault Captur

şuradan:

$72.46 /güny

Kompakt

Peugeot 308

sixt
M
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$24.46 /güny

Kompakt

Opel Astra

sixt
A
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$33.00 /güny

Standart

Opel Insignia

alamo
M
5
4
4
Opel Insignia

şuradan:

$32.16 /güny

Standart

Ford C-Max

alamo
M
5
4
4
Ford C-Max

şuradan:

$73.35 /güny

JIP

Opel Mokka

alamo
M
5
5
2
Opel Mokka

şuradan:

$32.16 /güny

7 kişilik

Renault Scenic

avis
M
7
5
1
Renault Scenic

şuradan:

$44.03 /güny

7 kişilik

Renault Espace

sixt
M
7
5
1
Renault Espace

şuradan:

$75.55 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

sixt
A
5
4
3
BMW 3 Series

şuradan:

$63.83 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

alamo
M
9
5
5
Opel Vivaro

şuradan:

$75.27 /güny

Estate

Opel Astra Estate

alamo
M
5
5
5
Opel Astra Estate

şuradan:

$76.50 /güny

Van

Citroen C4 Picasso

alamo
A
5
5
3
Citroen C4 Picasso

şuradan:

$77.42 /güny

Lüks

Mercedes C Class

alamo
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$85.74 /güny

Perpignan HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Perpignan sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Telefon:

Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Perpignan yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Perpignan en iyi araba kiralama şirketleri []

HERTZ'a alternatif olarak, Perpignan [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Corporate

SIXT 94 reviews

7.6 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 205 reviews

7.5 / 10

Alamo EHI

Alamo 215 reviews

7.2 / 10

Perpignan [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Perpignan en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Perpignan havaalanında ALAMO ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Perpignan [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ALAMO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Perpignan en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Perpignan büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Perpignan içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ALAMO'den incelemelisiniz. Perpignan her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

HERTZ Perpignan Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Perpignan HERTZ , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Suv, 7-seater, Fullsize, 9-seater, Estate, Van, Luxury,.

HERTZ Perpignan için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, ve Renault Captur ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Peugeot 308, ve Opel Astra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Perpignann “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Opel Insignia, ve Ford C-Max .

HERTZ Perpignan Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

HERTZ Perpignan konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Opel Mokka .

HERTZ Perpignan tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes C Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Perpignann 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Renault Scenic, ve Renault Espace .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Perpignan Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Perpignan içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Perpignan içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Perpignan içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Perpignanki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Perpignan HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Perpignan araba kiralıyor

Perpignan konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Perpignanki en ucuz araba Fiat 500. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $20.87'dır.

Perpignan yakınındaki benzin fiyatı nedir?

Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.16 ile $6.40 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Perpignan bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Perpignanki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Perpignan adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!