900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bremen - Havaalanı bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Bremen - Havaalanı havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Kia Picanto أو ما شابه

budget
M
4
3
2
Kia Picanto أو ما شابه

şuradan:

$46.61 /güny

Mini

Volkswagen Up

europcar
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$255.70 /güny

Ekonomi

Opel Corsa أو ما شابه

budget
M
4
3
2
Opel Corsa أو ما شابه

şuradan:

$47.56 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

budget
M
4
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$223.13 /güny

Kompakt

Ford Focus أو ما شابه

budget
M
5
5
3
Ford Focus أو ما شابه

şuradan:

$52.84 /güny

Kompakt

Audi A3

europcar
A
5
3
3
Audi A3

şuradan:

$269.21 /güny

Estate

Seat Leon Estate أو ما شابه

budget
M
5
5
4
Seat Leon Estate أو ما شابه

şuradan:

$59.88 /güny

Estate

BMW 3 Series Estate

europcar
A
5
5
5
BMW 3 Series Estate

şuradan:

$351.15 /güny

Standart

Skoda Octavia أو ما شابه

budget
M
5
5
4
Skoda Octavia أو ما شابه

şuradan:

$64.60 /güny

Standart

Mercedes CLA

budget
A
5
4
4
Mercedes CLA

şuradan:

$307.92 /güny

JIP

Ford Kuga أو ما شابه

budget
M
5
5
4
Ford Kuga أو ما شابه

şuradan:

$71.06 /güny

JIP

Nissan Qashqai

europcar
A
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$303.41 /güny

Van

Volkswagen Touran أو ما شابه

sixt
M
5
5
4
Volkswagen Touran أو ما شابه

şuradan:

$86.30 /güny

Tam boy

BMW 3 Series أو ما شابه

sixt
M
5
4
4
BMW 3 Series أو ما شابه

şuradan:

$99.46 /güny

Lüks

Mercedes E Class أو ما شابه

avis
A
5
4
4
Mercedes E Class أو ما شابه

şuradan:

$105.67 /güny

Lüks

BMW 5 Series

sixt
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$173.64 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible أو ما شابه

sixt
M
4
2
2
Mini Cooper Convertible أو ما شابه

şuradan:

$110.87 /güny

Convertible

Mercedes SLK Convertible

sixt
M
2
2
4
Mercedes SLK Convertible

şuradan:

$184.89 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra أو ما شابه

avis
A
7
5
2
Seat Alhambra أو ما شابه

şuradan:

$126.39 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

budget
A
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$285.61 /güny

Bremen - Havaalanı THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Bremen - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [BRE] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty Car Rental

Şirket ismi:

Thrifty Car Rental

Adres:

Flgh.allee 29-31, Bremen, 28199

Telefon:

0421 555350

BRE Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Bremen - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Bremen - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [BRE]

THRIFTY'a alternatif olarak, Bremen - Havaalanı [BRE] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 191 reviews

8.2 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 268 reviews

8.2 / 10

Enterprise Corporate

Enterprise 64 reviews

8.2 / 10

FLIZZR Corporate

FLIZZR 201 reviews

7.6 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 6 reviews

7.4 / 10

Alamo EHI

Alamo 6 reviews

7.4 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 92 reviews

7.3 / 10

Bremen - Havaalanı [BRE] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Bremen - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Bremen - Havaalanı havaalanında BUDGET ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Bremen - Havaalanı [BRE] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Bremen - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Bremen - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Bremen - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AVIS'den incelemelisiniz. Bremen - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

THRIFTY Bremen - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Bremen - Havaalanı THRIFTY BRE, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Standard, Suv, Van, Fullsize, Luxury, Convertible, 7-seater,.

THRIFTY Bremen - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Opel Corsa أو ما شابه, ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus أو ما شابه, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Bremen - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia أو ما شابه, ve Mercedes CLA .

THRIFTY Bremen - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series أو ما شابه .

THRIFTY Bremen - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga أو ما شابه, ve Nissan Qashqai .

THRIFTY Bremen - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class أو ما شابه, ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Bremen - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Seat Alhambra أو ما شابه, ve Ford Galaxy .

THRIFTY Bremen - Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri Mini Cooper Convertible أو ما شابه, ve Mercedes SLK Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Bremen - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Bremen - Havaalanı içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Bremen - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Bremen - Havaalanı içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Bremen - Havaalanıki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Bremen - Havaalanı THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Bremen - Havaalanı araba kiralıyor

Bremen - Havaalanı konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BRE Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Bremen - Havaalanıki en ucuz araba Kia Picanto أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $46.61'dır.

Bremen - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BRE Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.74 ile $6.49 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Bremen - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Bremen - Havaalanıki [BRE] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Bremen - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!