900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Leipzig-halle - Havaalanı bulunan DOLLAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Leipzig-halle - Havaalanı havaalanında mevcut büyük DOLLAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Volkswagen Up أو ما شابه

europcar
M
4
3
2
Volkswagen Up أو ما شابه

şuradan:

$32.34 /güny

Mini

Toyota Aygo أو ما شابه

alamo
A
4
3
2
Toyota Aygo أو ما شابه

şuradan:

$110.22 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo أو ما شابه

europcar
M
5
3
2
Volkswagen Polo أو ما شابه

şuradan:

$32.92 /güny

Kompakt

Opel Astra أو ما شابه

europcar
M
5
3
3
Opel Astra أو ما شابه

şuradan:

$36.22 /güny

Kompakt

Ford Focus أو ما شابه

budget
M
5
5
3
Ford Focus أو ما شابه

şuradan:

$55.88 /güny

Estate

Renault Megane Estate أو ما شابه

europcar
M
5
5
4
Renault Megane Estate أو ما شابه

şuradan:

$39.94 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate أو ما شابه

alamo
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate أو ما شابه

şuradan:

$133.71 /güny

Van

Volkswagen Touran أو ما شابه

sixt
M
5
5
4
Volkswagen Touran أو ما شابه

şuradan:

$42.33 /güny

Standart

Skoda Octavia أو ما شابه

europcar
M
5
5
4
Skoda Octavia أو ما شابه

şuradan:

$43.26 /güny

Standart

Audi A4 أو ما شابه

alamo
M
5
4
3
Audi A4 أو ما شابه

şuradan:

$144.85 /güny

JIP

Volkswagen Tiguan أو ما شابه

sixt
M
5
5
4
Volkswagen Tiguan أو ما شابه

şuradan:

$43.63 /güny

JIP

Nissan Juke أو ما شابه

enterprise
M
5
5
3
Nissan Juke أو ما شابه

şuradan:

$133.71 /güny

Tam boy

BMW 3 Series أو ما شابه

sixt
M
5
4
4
BMW 3 Series أو ما شابه

şuradan:

$46.53 /güny

Convertible

Mini Cooper Convertible أو ما شابه

sixt
M
4
2
2
Mini Cooper Convertible أو ما شابه

şuradan:

$49.38 /güny

Lüks

Mercedes E Class أو ما شابه

sixt
A
5
4
4
Mercedes E Class أو ما شابه

şuradan:

$55.05 /güny

Lüks

BMW 7 Series أو ما شابه

avis
A
5
4
4
BMW 7 Series أو ما شابه

şuradan:

$253.74 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy أو ما شابه

europcar
M
7
5
1
Ford Galaxy أو ما شابه

şuradan:

$78.82 /güny

7 kişilik

Ford S-Max أو ما شابه

national
M
7
5
1
Ford S-Max أو ما شابه

şuradan:

$267.41 /güny

9 kişilik

Toyota Proace أو ما شابه

europcar
M
9
5
4
Toyota Proace أو ما شابه

şuradan:

$94.14 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito Traveliner أو ما شابه

avis
A
9
5
4
Mercedes Vito Traveliner أو ما شابه

şuradan:

$182.45 /güny

Leipzig-halle - Havaalanı DOLLAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, DOLLAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve DOLLAR'un Leipzig-halle - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [LEJ] bilgiler bulabilirsiniz.

Dollar Car Rental

Şirket ismi:

Dollar Car Rental

Adres:

Flughafen Leipzig/halle, Leipzig, 04029

Telefon:

034204 14317

Leipzig-halle - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [LEJ]

DOLLAR'a alternatif olarak, Leipzig-halle - Havaalanı [LEJ] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Corporate

Enterprise 95 reviews

8.2 / 10

SIXT Corporate

SIXT 91 reviews

8 / 10

Alamo EHI

Alamo 158 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 248 reviews

7.8 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 239 reviews

7.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 209 reviews

7.7 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 214 reviews

7.5 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 58 reviews

7.3 / 10

Leipzig-halle - Havaalanı [LEJ] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Leipzig-halle - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Leipzig-halle - Havaalanı havaalanında EUROPCAR ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Leipzig-halle - Havaalanı [LEJ] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Leipzig-halle - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Leipzig-halle - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Leipzig-halle - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Leipzig-halle - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Leipzig-halle - Havaalanı DOLLAR LEJ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Van, Standard, Suv, Fullsize, Convertible, Luxury, 7-seater, 9-seater,.

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo أو ما شابه ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Opel Astra أو ما شابه, ve Ford Focus أو ما شابه ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia أو ما شابه, ve Audi A4 أو ما شابه .

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series أو ما شابه .

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volkswagen Tiguan أو ما شابه, ve Nissan Juke أو ما شابه .

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class أو ما شابه, ve BMW 7 Series أو ما شابه .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Ford Galaxy أو ما شابه, ve Ford S-Max أو ما شابه .

DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mini Cooper Convertible أو ما شابه .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Leipzig-halle - Havaalanı içindeki DOLLAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Leipzig-halle - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, DOLLAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Leipzig-halle - Havaalanı içindeki DOLLAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Leipzig-halle - Havaalanıki DOLLAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için DOLLAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Leipzig-halle - Havaalanı DOLLAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - DOLLAR Leipzig-halle - Havaalanı araba kiralıyor

Leipzig-halle - Havaalanı konumunda DOLLAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

LEJ Havaalanında DOLLAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

DOLLAR'dan Leipzig-halle - Havaalanıki en ucuz araba Volkswagen Up أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $32.34'dır.

Leipzig-halle - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

LEJ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.74 ile $6.13 arasında değişmektedir.

DOLLAR araba kiralama rezervasyonumu Leipzig-halle - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

DOLLAR, Leipzig-halle - Havaalanıki [LEJ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve DOLLAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Leipzig-halle - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!