900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Leipzig-halle - Havaalanı bulunan KEDDY-BY-EUROPCAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Leipzig-halle - Havaalanı havaalanında mevcut büyük KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

dollar
M
4
3
2
Hyundai i10

şuradan:

$16.67 /güny

Mini

Toyota Aygo

budget
M
4
3
2
Toyota Aygo

şuradan:

$44.82 /güny

Ekonomi

Ford Fiesta

dollar
M
5
3
2
Ford Fiesta

şuradan:

$17.78 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

alamo
M
4
3
2
Opel Corsa

şuradan:

$72.53 /güny

Estate

Seat Leon Estate

hertz
M
5
5
4
Seat Leon Estate

şuradan:

$28.39 /güny

Estate

Mercedes C Class Estate

avis
A
5
5
5
Mercedes C Class Estate

şuradan:

$85.26 /güny

JIP

Hyundai ix35

europcar
M
5
5
4
Hyundai ix35

şuradan:

$29.08 /güny

JIP

Volvo XC60

alamo
A
5
5
4
Volvo XC60

şuradan:

$136.01 /güny

Kompakt

Ford Focus

hertz
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$29.75 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

alamo
M
5
3
3
BMW 1 Series

şuradan:

$117.87 /güny

Standart

Volkswagen Passat

europcar
M
5
5
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$53.40 /güny

Standart

Audi A4

alamo
M
5
4
3
Audi A4

şuradan:

$136.01 /güny

Tam boy

Audi A5

europcar
A
4
4
3
Audi A5

şuradan:

$57.94 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

europcar
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$81.14 /güny

7 kişilik

Volkswagen Sharan

sixt
M
7
5
2
Volkswagen Sharan

şuradan:

$70.22 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

avis
A
7
5
2
Seat Alhambra

şuradan:

$131.65 /güny

Van

Volkswagen Touran

europcar
M
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$72.77 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$75.64 /güny

Lüks

BMW 7 Series

avis
A
5
4
4
BMW 7 Series

şuradan:

$126.98 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito Traveliner

europcar
A
9
5
4
Mercedes Vito Traveliner

şuradan:

$113.22 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

budget
A
9
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$169.62 /güny

Leipzig-halle - Havaalanı KEDDY-BY-EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, KEDDY-BY-EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve KEDDY-BY-EUROPCAR'un Leipzig-halle - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [LEJ] bilgiler bulabilirsiniz.

Keddy by Europcar

Şirket ismi:

Keddy by Europcar

Adres:

TERMINALRING 13 TERMINAL B, TERMINALRING 13 TERMINAL B, SCHKEUDITZ, 04435

Telefon:

49 34204 7700

Ekstralar

  • - Çevre vergisi

LEJ Havaalanı yakınındaki KEDDY-BY-EUROPCAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Leipzig-halle - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Leipzig-halle - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [LEJ]

KEDDY-BY-EUROPCAR'a alternatif olarak, Leipzig-halle - Havaalanı [LEJ] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Corporate

Enterprise 95 reviews

8.2 / 10

SIXT Corporate

SIXT 91 reviews

8 / 10

Alamo EHI

Alamo 158 reviews

7.9 / 10

EUROPCAR Corporate

EUROPCAR 248 reviews

7.8 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 239 reviews

7.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 209 reviews

7.7 / 10

Thrifty Corporate

Thrifty 214 reviews

7.5 / 10

Dollar Corporate

Dollar 49 reviews

7.5 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 58 reviews

7.3 / 10

Leipzig-halle - Havaalanı [LEJ] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, DOLLAR ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Leipzig-halle - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Leipzig-halle - Havaalanı havaalanında EUROPCAR ve ALAMO tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Leipzig-halle - Havaalanı [LEJ] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Leipzig-halle - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Leipzig-halle - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Leipzig-halle - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Leipzig-halle - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Leipzig-halle - Havaalanı KEDDY-BY-EUROPCAR LEJ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Estate, Suv, Compact, Standard, Fullsize, 7-seater, Van, Luxury, 9-seater,.

KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Fiesta, ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Ford Focus, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Passat, ve Audi A4 .

KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Audi A5, ve BMW 3 Series .

KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Hyundai ix35, ve Volvo XC60 .

KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve BMW 7 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Sharan, ve Seat Alhambra .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Leipzig-halle - Havaalanı içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Leipzig-halle - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, KEDDY-BY-EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Leipzig-halle - Havaalanı içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Leipzig-halle - Havaalanıki KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için KEDDY-BY-EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Leipzig-halle - Havaalanı KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - KEDDY-BY-EUROPCAR Leipzig-halle - Havaalanı araba kiralıyor

Leipzig-halle - Havaalanı konumunda KEDDY-BY-EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

LEJ Havaalanında KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Leipzig-halle - Havaalanıki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $16.67'dır.

Leipzig-halle - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

LEJ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.74 ile $6.13 arasında değişmektedir.

KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu Leipzig-halle - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

KEDDY-BY-EUROPCAR, Leipzig-halle - Havaalanıki [LEJ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Leipzig-halle - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!