900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kalamata - Havaalani bulunan SIXT-DIRECT kiralık arabalar [Airport_Code]

Kalamata - Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT-DIRECT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Citroen C1

auto-union
M
4
5
2
Citroen C1

şuradan:

$26.96 /güny

Mini

Seat Mii

thrifty
A
4
5
2
Seat Mii

şuradan:

$76.77 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

auto-union
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$29.93 /güny

Ekonomi

Jeep Renegade

hertz
M
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$187.08 /güny

Kompakt

Nissan Note

auto-union
M
5
3
3
Nissan Note

şuradan:

$34.38 /güny

Kompakt

Peugeot 308

avis
A
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$231.81 /güny

Estate

Fiat Tipo Estate

yours car rental
M
5
5
4
Fiat Tipo Estate

şuradan:

$35.93 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

auto-union
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$41.81 /güny

JIP

Seat Arona

thrifty
M
5
5
3
Seat Arona

şuradan:

$66.50 /güny

JIP

Mercedes GLC

hertz
A
5
5
4
Mercedes GLC

şuradan:

$249.01 /güny

Standart

Audi A4

sixt
A
5
4
4
Audi A4

şuradan:

$69.00 /güny

Standart

Mercedes CLA

avis
M
5
4
3
Mercedes CLA

şuradan:

$422.16 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy

auto-union
M
7
5
1
Volkswagen Caddy

şuradan:

$77.47 /güny

7 kişilik

Peugeot 5008

avis
M
7
5
1
Peugeot 5008

şuradan:

$224.35 /güny

9 kişilik

Volkswagen Transporter

auto-union
M
9
5
4
Volkswagen Transporter

şuradan:

$81.66 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito

avis
M
9
5
4
Mercedes Vito

şuradan:

$358.06 /güny

Lüks

BMW 5 Series

auto-union
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$133.91 /güny

Van

Mercedes V Class

hertz
A
8
5
3
Mercedes V Class

şuradan:

$603.51 /güny

Kalamata - Havaalani SIXT-DIRECT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT-DIRECT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT-DIRECT'un Kalamata - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [KLX] bilgiler bulabilirsiniz.

Sixt Direct

Şirket ismi:

Sixt Direct

Adres:

Kalamata Airport, 241 00, Kalamata, 241 00

Telefon:

+30 27210-69616

Kalamata - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [KLX]

SIXT-DIRECT'a alternatif olarak, Kalamata - Havaalani [KLX] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 8 reviews

9.5 / 10

AUTO-UNION

AUTO-UNION 30 reviews

9.2 / 10

Alamo EHI

Alamo 6 reviews

9.1 / 10

SIXT Franchise

SIXT 7 reviews

9.1 / 10

AbbyCar

AbbyCar 32 reviews

8.9 / 10

Thrifty

Thrifty 7 reviews

8.8 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 250 reviews

8.2 / 10

HERTZ

HERTZ 260 reviews

8.2 / 10

AUTOCANDIA - CRETAN

AUTOCANDIA 216 reviews

8.2 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 456 reviews

8.2 / 10

National

National 88 reviews

8.1 / 10

Surprice Car Rentals

Surprice 398 reviews

7.1 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 130 reviews

6.5 / 10

Kalamata - Havaalani [KLX] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AUTOUNION ve THRIFTY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kalamata - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kalamata - Havaalani havaalanında SIXT ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Kalamata - Havaalani [KLX] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, THRIFTY'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Kalamata - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Kalamata - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, HERTZ'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Kalamata - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AUTOUNION'den incelemelisiniz. Kalamata - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kalamata - Havaalani SIXT-DIRECT KLX, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Convertible, Suv, Standard, 7-seater, 9-seater, Luxury, Van,.

SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Jeep Renegade ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Note, ve Peugeot 308 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Audi A4, ve Mercedes CLA .

SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Seat Arona, ve Mercedes GLC .

SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Caddy, ve Peugeot 5008 .

SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kalamata - Havaalani içindeki SIXT-DIRECT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kalamata - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT-DIRECT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kalamata - Havaalani içindeki SIXT-DIRECT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kalamata - Havaalaniki SIXT-DIRECT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT-DIRECT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kalamata - Havaalani SIXT-DIRECT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT-DIRECT Kalamata - Havaalani araba kiralıyor

Kalamata - Havaalani konumunda SIXT-DIRECT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KLX Havaalanında SIXT-DIRECT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT-DIRECT'dan Kalamata - Havaalaniki en ucuz araba Citroen C1. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $26.96'dır.

Kalamata - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KLX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.34 ile $7.52 arasında değişmektedir.

SIXT-DIRECT araba kiralama rezervasyonumu Kalamata - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT-DIRECT, Kalamata - Havaalaniki [KLX] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT-DIRECT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kalamata - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!