900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Volos - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Volos - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Citroen C1

auto-union
M
4
5
2
Citroen C1

şuradan:

$21.87 /güny

Mini

Seat Mii

thrifty
A
4
5
2
Seat Mii

şuradan:

$39.59 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

auto-union
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$22.64 /güny

Ekonomi

Peugeot 208

thrifty
A
5
5
2
Peugeot 208

şuradan:

$52.64 /güny

Kompakt

Nissan Note

auto-union
M
5
3
3
Nissan Note

şuradan:

$25.89 /güny

Kompakt

Audi A3

auto-union
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$58.23 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

auto-union
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$52.97 /güny

Estate

Ford Focus Estate

auto-union
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$62.87 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy

auto-union
M
7
5
1
Volkswagen Caddy

şuradan:

$73.40 /güny

7 kişilik

Nissan NV200

green motion
M
7
5
2
Nissan NV200

şuradan:

$284.81 /güny

Standart

Skoda Octavia

auto-union
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$73.71 /güny

Standart

Toyota Corolla

green motion
M
5
5
4
Toyota Corolla

şuradan:

$190.20 /güny

JIP

Kia Stonic

auto-union
M
5
5
3
Kia Stonic

şuradan:

$90.42 /güny

JIP

Ford Kuga

auto-union
A
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$132.51 /güny

9 kişilik

Fiat Talento

auto-union
M
9
5
4
Fiat Talento

şuradan:

$91.50 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

thrifty
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$162.77 /güny

Lüks

BMW 5 Series

auto-union
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$140.24 /güny

Volos - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Volos - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [VOL] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Nea Anchialos Airport, Volos, 38221

Telefon:

(30) 24210 22880

VOL Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Volos - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Volos - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [VOL]

AVIS'a alternatif olarak, Volos - Havaalani [VOL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Enterprise Franchise

Enterprise 355 reviews

8.3 / 10

National

National 97 reviews

8.3 / 10

Alamo EHI

Alamo 592 reviews

8.2 / 10

Thrifty

Thrifty 437 reviews

8 / 10

AUTO-UNION

AUTO-UNION 553 reviews

7.9 / 10

AbbyCar

AbbyCar 1449 reviews

6.9 / 10

Volos - Havaalani [VOL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, AUTOUNION ve THRIFTY firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Volos - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Volos - Havaalani havaalanında AUTOUNION ve tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Volos - Havaalani [VOL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AUTOUNION'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Volos - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Volos - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri AUTOUNION'den incelemelisiniz. Volos - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Volos - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Volos - Havaalani AVIS VOL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Convertible, Estate, 7-seater, Standard, Suv, 9-seater, Luxury,.

AVIS Volos - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Peugeot 208 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Nissan Note, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Volos - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Toyota Corolla .

AVIS Volos - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Kia Stonic, ve Ford Kuga .

AVIS Volos - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Volos - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Caddy, ve Nissan NV200 .

AVIS Volos - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Volos - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Volos - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Volos - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Volos - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Volos - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Volos - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Volos - Havaalani araba kiralıyor

Volos - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

VOL Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Volos - Havaalaniki en ucuz araba Citroen C1. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $21.87'dır.

Volos - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

VOL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.96 ile $7.06 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Volos - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Volos - Havaalaniki [VOL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Volos - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!