900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Isafjordur - Havaalani bulunan ECONOMY kiralık araba [IFJ]

ECONOMY Isafjordur - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. IFJ Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Toyota Yaris

hertz
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$99.47 /güny

Mini

Toyota Aygo

hertz
M
4
3
1
Toyota Aygo

şuradan:

$93.76 /güny

Mini

Hyundai i10

europcar
A
4
3
1
Hyundai i10

şuradan:

$111.67 /güny

Kompakt

Toyota Auris

hertz
M
5
5
3
Toyota Auris

şuradan:

$110.54 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

hertz
M
5
5
5
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$127.78 /güny

Standart

Toyota Avensis

hertz
M
5
4
4
Toyota Avensis

şuradan:

$141.61 /güny

JIP

Suzuki Grand Vitara

europcar
M
5
5
2
Suzuki Grand Vitara

şuradan:

$215.07 /güny

JIP

Toyota Land Cruiser

hertz
A
5
5
4
Toyota Land Cruiser

şuradan:

$600.12 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

europcar
M
7
5
1
Chrysler Town and Country

şuradan:

$259.51 /güny

9 kişilik

Ford Transit

hertz
M
9
5
3
Ford Transit

şuradan:

$288.73 /güny

Isafjordur - Havaalani [IFJ], İzlanda ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY IFJ Havaalanı araç kiralama

Isafjordur - Havaalani ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Toyota Yaris, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Isafjordur - Havaalani yakınlarındaki ECONOMY araba kiralama yerleri

Isafjordur - Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi ECONOMY Isafjordur - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Isafjordur - Havaalani [IFJ] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Isafjordur - Havaalani Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Isafjordur - Havaalani bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği HERTZ tarafından sağlanmaktadır.

HERTZ

HERTZ 11 reviews

8.5 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Isafjordur - Havaalani araba kiralama

Isafjordur - Havaalani konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

IFJ Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Isafjordur - Havaalani en ucuz ECONOMY arabası hertz'dan Toyota Yaris aracıdır. Günlük fiyatı $99.47 civarındadır.

Isafjordur - Havaalani içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Isafjordur - Havaalani ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Isafjordur - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Isafjordur - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Isafjordur - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Isafjordur - Havaalani bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!