900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı bulunan RHODIUM kiralık arabalar [KEF]

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı havaalanında mevcut büyük RHODIUM araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için KEF havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Peugeot 108

WHEEGO
M
4
5
2
Peugeot 108

şuradan:

$32.36 /güny

Mini

Toyota Aygo

HERTZ
M
4
3
2
Toyota Aygo

şuradan:

$122.52 /güny

Ekonomi

Nissan Note

WHEEGO
A
5
5
2
Nissan Note

şuradan:

$35.91 /güny

Ekonomi

Jeep Renegade

ADDCAR
A
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$177.91 /güny

JIP

Opel Mokka

WHEEGO
A
5
5
3
Opel Mokka

şuradan:

$41.83 /güny

JIP

Land Rover Discovery

HERTZ
A
5
5
6
Land Rover Discovery

şuradan:

$449.71 /güny

Kompakt

Toyota Auris

FIREFLY
M
5
5
3
Toyota Auris

şuradan:

$43.33 /güny

Kompakt

Kia Niro

HERTZ
A
5
5
3
Kia Niro

şuradan:

$158.72 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

WHEEGO
A
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$60.87 /güny

Estate

Renault Megane Estate

RIGHT CARS
A
5
5
4
Renault Megane Estate

şuradan:

$221.37 /güny

Standart

Skoda Octavia

EUROPCAR
A
5
4
4
Skoda Octavia

şuradan:

$65.71 /güny

Standart

Toyota Corolla

RAS
M
5
3
3
Toyota Corolla

şuradan:

$129.19 /güny

Van

Toyota Hilux Double

ALAMO
M
5
4
3
Toyota Hilux Double

şuradan:

$69.64 /güny

Van

Toyota Proace

ALAMO
M
8
4
3
Toyota Proace

şuradan:

$173.82 /güny

7 kişilik

Volkswagen Caddy

EUROPCAR
M
7
5
1
Volkswagen Caddy

şuradan:

$109.79 /güny

7 kişilik

Dacia Jogger

GREEN MOTION
M
7
5
2
Dacia Jogger

şuradan:

$210.09 /güny

9 kişilik

Ford Transit Passengervan

FIREFLY
M
9
5
4
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$136.69 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

HERTZ
A
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$504.47 /güny

Lüks

Volvo XC90

ENTERPRISE
A
5
5
0
Volvo XC90

şuradan:

$179.96 /güny

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı RHODIUM hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, RHODIUM'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve RHODIUM'un Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [KEF] bilgiler bulabilirsiniz.

Rhodium

Şirket ismi:

Rhodium

Adres:

Blikavellir 3, Reykjavik, 235

Telefon:

+354 773 7079

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [KEF]

RHODIUM'a alternatif olarak, Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı [KEF] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

HERTZ

HERTZ 38 reviews

8.4 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 36 reviews

8 / 10

Alamo Iceland

Alamo 16 reviews

8 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 24 reviews

7.6 / 10

Route1 Car Rental

Route1 16 reviews

7.6 / 10

SIXT Franchise

SIXT 47 reviews

7.5 / 10

Geysir Car Rental

Geysir 30 reviews

7.4 / 10

FIREFLY

FIREFLY 28 reviews

6.9 / 10

PROCAR RENTAL

PROCAR 9 reviews

6.7 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 59 reviews

6.5 / 10

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı [KEF] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, WHEEGO ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı havaalanında EUROPCAR ve RAS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı [KEF] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, WHEEGO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, ALAMO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ENTERPRISE'den incelemelisiniz. Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve otomobillerini sunuyorlar.

RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı RHODIUM KEF, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Suv, Compact, Estate, Standard, Van, 7-seater, 9-seater, Luxury,.

RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan Note, ve Jeep Renegade ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Auris, ve Kia Niro ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Skoda Octavia, ve Toyota Corolla .

RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Opel Mokka, ve Land Rover Discovery .

RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Volvo XC90 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Caddy, ve Dacia Jogger .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı içindeki RHODIUM'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, RHODIUM'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı içindeki RHODIUM'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanıki RHODIUM konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için RHODIUM, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı RHODIUM'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - RHODIUM Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı araba kiralıyor

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı konumunda RHODIUM'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KEF Havaalanında RHODIUM konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

RHODIUM'dan Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanıki en ucuz araba Peugeot 108. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $32.36'dır.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı [KEF] RHODIUM ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • RHODIUM araç kiralama masası, Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KEF Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.93 ile $7.78 arasında değişmektedir.

RHODIUM araba kiralama rezervasyonumu Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

RHODIUM, Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanıki [KEF] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve RHODIUM araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Reykjavik - Keflavik Uluslararası Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!