900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bhopal Airport bulunan ECONOMY kiralık araba [BHO]

ECONOMY Bhopal Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. BHO Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Tata Indigo

instant cabs
M
5
5
2
Tata Indigo

şuradan:

$34.48 /güny

Kompakt

Toyota Etios

instant cabs
A
5
3
3
Toyota Etios

şuradan:

$39.79 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

instant cabs
M
7
5
4
Toyota Innova

şuradan:

$48.64 /güny

Standart

Honda Accord

instant cabs
M
5
4
4
Honda Accord

şuradan:

$137.93 /güny

[BHO], Hindistan ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY BHO Havaalanı araç kiralama

Bhopal Airport ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Tata Indigo, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Bhopal Airport yakınlarındaki ECONOMY araba kiralama yerleri

Bhopal Airport konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Bhopal Airport araba kiralama

Bhopal Airport konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

BHO Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Bhopal Airport en ucuz ECONOMY arabası instant cabs'dan Tata Indigo aracıdır. Günlük fiyatı $34.48 civarındadır.

Bhopal Airport içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

BHO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.01 ile $4.40 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, ECONOMY 100 km sürmek için yaklaşık 5.65$ harcayacaksınız. ECONOMY araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 9.1$ mal olacak.

Bhopal Airport ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Bhopal Airport ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Bhopal Airport ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Bhopal Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Bhopal Airport bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!