900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Cochin Havaalanı bulunan CAR-CLUB kiralık arabalar [Airport_Code]

Cochin Havaalanı havaalanında mevcut büyük CAR-CLUB araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Tata Indica

s.s.travels
M
5
5
2
Tata Indica

şuradan:

$51.82 /güny

Kompakt

Chevrolet Optra

s.s.travels
M
5
5
3
Chevrolet Optra

şuradan:

$79.54 /güny

JIP

Chevrolet Trailblazer

s.s.travels
M
5
5
5
Chevrolet Trailblazer

şuradan:

$85.57 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

s.s.travels
M
7
5
4
Toyota Innova

şuradan:

$103.65 /güny

Standart

Skoda Octavia

s.s.travels
A
5
4
4
Skoda Octavia

şuradan:

$242.26 /güny

Cochin Havaalanı CAR-CLUB hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, CAR-CLUB'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve CAR-CLUB'un Cochin Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [COK] bilgiler bulabilirsiniz.

Car Club (Berggruen Car Rentals (India] Pvt Ltd.]

Şirket ismi:

Car Club (Berggruen Car Rentals (India] Pvt Ltd.]

Adres:

Telefon:

CAR-CLUB Cochin Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Cochin Havaalanı CAR-CLUB COK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, 7-seater, Standard,.

CAR-CLUB Cochin Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Tata Indica ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Chevrolet Optra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

CAR-CLUB Cochin Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Skoda Octavia .

CAR-CLUB Cochin Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Chevrolet Trailblazer .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve CAR-CLUB Cochin Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre CAR-CLUB Cochin Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Cochin Havaalanı içindeki CAR-CLUB'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Cochin Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, CAR-CLUB'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Cochin Havaalanı içindeki CAR-CLUB'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Cochin Havaalanıki CAR-CLUB konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için CAR-CLUB, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Cochin Havaalanı CAR-CLUB'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - CAR-CLUB Cochin Havaalanı araba kiralıyor

Cochin Havaalanı konumunda CAR-CLUB'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

COK Havaalanında CAR-CLUB konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

CAR-CLUB'dan Cochin Havaalanıki en ucuz araba Tata Indica. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $51.82'dır.

Cochin Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

COK Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.74 ile $4.29 arasında değişmektedir.

CAR-CLUB araba kiralama rezervasyonumu Cochin Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

CAR-CLUB, Cochin Havaalanıki [COK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve CAR-CLUB araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Cochin Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!