900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Hyderabad Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Hyderabad Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

avis
M
4
3
2
Hyundai i10

şuradan:

$55.37 /güny

Ekonomi

Suzuki Swift

avis
M
5
5
2
Suzuki Swift

şuradan:

$55.57 /güny

Ekonomi

Hyundai Creta

avis
M
5
5
2
Hyundai Creta

şuradan:

$101.02 /güny

Standart

Honda Amaze

avis
M
5
4
4
Honda Amaze

şuradan:

$72.28 /güny

Kompakt

Toyota Etios

avis
M
5
3
3
Toyota Etios

şuradan:

$80.21 /güny

JIP

Ford Ecosport

avis
M
5
5
3
Ford Ecosport

şuradan:

$80.74 /güny

7 kişilik

Mahindra Scorpio

avis
M
7
5
4
Mahindra Scorpio

şuradan:

$98.31 /güny

Lüks

BMW 5 Series

avis
A
5
4
5
BMW 5 Series

şuradan:

$203.04 /güny

Ekonomi

Tata Indica

s.s.travels
M
5
5
2
Tata Indica

şuradan:

$43.75 /güny

Kompakt

Chevrolet Optra

s.s.travels
M
5
5
3
Chevrolet Optra

şuradan:

$74.75 /güny

JIP

Chevrolet Trailblazer

s.s.travels
M
5
5
5
Chevrolet Trailblazer

şuradan:

$87.15 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

s.s.travels
M
7
5
4
Toyota Innova

şuradan:

$93.35 /güny

Standart

Skoda Octavia

s.s.travels
A
5
4
4
Skoda Octavia

şuradan:

$211.14 /güny

Hyderabad Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Hyderabad Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [HYD] bilgiler bulabilirsiniz.

Avis

Şirket ismi:

Avis

Adres:

Rajiv Gandhi International Airport, Hyderabad, 500003

Telefon:

91-40-44561111

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

HYD Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Hyderabad Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

AVIS Hyderabad Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Hyderabad Havaalanı AVIS HYD, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Standard, Compact, Suv, 7-seater, Luxury,.

AVIS Hyderabad Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Suzuki Swift, Hyundai Creta, ve Tata Indica ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Etios, ve Chevrolet Optra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Hyderabad Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Honda Amaze, ve Skoda Octavia .

AVIS Hyderabad Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Ecosport, ve Chevrolet Trailblazer .

AVIS Hyderabad Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Hyderabad Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Mahindra Scorpio, ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Hyderabad Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Hyderabad Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Hyderabad Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Hyderabad Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Hyderabad Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Hyderabad Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Hyderabad Havaalanı araba kiralıyor

Hyderabad Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

HYD Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Hyderabad Havaalanıki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $55.37'dır.

Hyderabad Havaalanı [HYD]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Hyderabad Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda SUZUKI SWIFT. Bu araç için en düşük fiyat günde $55.57.

Hyderabad Havaalanı [HYD] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

HYD Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . AVIS'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $80.21 ile başlar.

Hyderabad Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

HYD Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.85 ile $4.40 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Hyderabad Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Hyderabad Havaalanıki [HYD] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Hyderabad Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!