900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Pune Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Pune Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

avis
M
4
3
2
Hyundai i10

şuradan:

$30.23 /güny

Ekonomi

Ford Figo

avis
M
5
3
2
Ford Figo

şuradan:

$31.17 /güny

Ekonomi

Hyundai Creta

avis
M
5
5
2
Hyundai Creta

şuradan:

$50.83 /güny

Standart

Honda Amaze

avis
M
5
4
4
Honda Amaze

şuradan:

$41.23 /güny

Kompakt

Toyota Etios

avis
M
5
3
3
Toyota Etios

şuradan:

$41.40 /güny

JIP

Ford Ecosport

avis
M
5
5
3
Ford Ecosport

şuradan:

$48.11 /güny

7 kişilik

Suzuki Ertiga

avis
M
7
5
1
Suzuki Ertiga

şuradan:

$48.89 /güny

7 kişilik

Toyota Innova

instant cabs
M
7
5
4
Toyota Innova

şuradan:

$41.43 /güny

Mini

Honda Jazz

instant cabs
M
4
3
2
Honda Jazz

şuradan:

$46.42 /güny

Pune Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Pune Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [PNQ] bilgiler bulabilirsiniz.

Avis

Şirket ismi:

Avis

Adres:

Pune Airport, Pune, 411036

Telefon:

91- 7387237082

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Karşılanma hizmeti

Ekstralar

  • - Ücretsiz ek sürücür
  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

PNQ Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Pune Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

AVIS Pune Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Pune Havaalanı AVIS PNQ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Standard, Compact, Suv, 7-seater,.

AVIS Pune Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Figo, ve Hyundai Creta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Etios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Pune Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Honda Amaze .

AVIS Pune Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Ford Ecosport .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Pune Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Suzuki Ertiga, ve Toyota Innova .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Pune Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Pune Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Pune Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Pune Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Pune Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Pune Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Pune Havaalanı araba kiralıyor

Pune Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PNQ Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Pune Havaalanıki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.23'dır.

Pune Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PNQ Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.08 ile $4.63 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Pune Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Pune Havaalanıki [PNQ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Pune Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!