900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bolzano - Havaalanı bulunan KEDDY-BY-EUROPCAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Bolzano - Havaalanı havaalanında mevcut büyük KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Citroen C1

europcar
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$66.16 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

europcar
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$70.32 /güny

Kompakt

Fiat 500L

europcar
M
5
5
3
Fiat 500L

şuradan:

$77.24 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

europcar
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$81.20 /güny

Standart

Peugeot 3008

europcar
M
5
5
4
Peugeot 3008

şuradan:

$85.17 /güny

Bolzano - Havaalanı KEDDY-BY-EUROPCAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, KEDDY-BY-EUROPCAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve KEDDY-BY-EUROPCAR'un Bolzano - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [BZO] bilgiler bulabilirsiniz.

Keddy by Europcar

Şirket ismi:

Keddy by Europcar

Adres:

VIA FRANCESCO BARACCA, 1 FRANCESCO BARACCA APT, Via Francesco Baracca, 1, BOLZANO, 39100

Telefon:

39 0471 252152

Bolzano - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [BZO]

KEDDY-BY-EUROPCAR'a alternatif olarak, Bolzano - Havaalanı [BZO] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Leasys

Leasys 522 reviews

7.7 / 10

Hertz Corporate

Hertz 792 reviews

7.2 / 10

Europcar Corporate

Europcar 1456 reviews

7.1 / 10

Bolzano - Havaalanı [BZO] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Bolzano - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Bolzano - Havaalanı havaalanında EUROPCAR tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

KEDDY-BY-EUROPCAR Bolzano - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Bolzano - Havaalanı KEDDY-BY-EUROPCAR BZO, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Standard,.

KEDDY-BY-EUROPCAR Bolzano - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Fiat 500L ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

KEDDY-BY-EUROPCAR Bolzano - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Peugeot 3008 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre KEDDY-BY-EUROPCAR Bolzano - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Bolzano - Havaalanı içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Bolzano - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, KEDDY-BY-EUROPCAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Bolzano - Havaalanı içindeki KEDDY-BY-EUROPCAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Bolzano - Havaalanıki KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için KEDDY-BY-EUROPCAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Bolzano - Havaalanı KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - KEDDY-BY-EUROPCAR Bolzano - Havaalanı araba kiralıyor

Bolzano - Havaalanı konumunda KEDDY-BY-EUROPCAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BZO Havaalanında KEDDY-BY-EUROPCAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

KEDDY-BY-EUROPCAR'dan Bolzano - Havaalanıki en ucuz araba Citroen C1. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $66.16'dır.

Bolzano - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BZO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.17 ile $7.55 arasında değişmektedir.

KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama rezervasyonumu Bolzano - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

KEDDY-BY-EUROPCAR, Bolzano - Havaalanıki [BZO] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve KEDDY-BY-EUROPCAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Bolzano - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!