900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Perugia - Havaalanı bulunan FIREFLY kiralık arabalar [Airport_Code]

Perugia - Havaalanı havaalanında mevcut büyük FIREFLY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Citroen C1

keddy by europcar
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$58.35 /güny

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
1
Volkswagen Up

şuradan:

$79.69 /güny

Ekonomi

Fiat Panda

keddy by europcar
M
4
3
2
Fiat Panda

şuradan:

$60.12 /güny

Ekonomi

Jeep Renegade

sicily by car
M
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$110.15 /güny

Kompakt

Fiat 500X

avis
M
5
5
3
Fiat 500X

şuradan:

$66.15 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

sicily by car
A
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$110.16 /güny

JIP

Citroen C3 Aircross

budget
M
5
5
3
Citroen C3 Aircross

şuradan:

$72.50 /güny

JIP

Dacia Duster

europcar
M
5
5
4
Dacia Duster

şuradan:

$110.48 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

europcar
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$80.71 /güny

Estate

Jaguar F-Pace

autovia
A
5
5
3
Jaguar F-Pace

şuradan:

$548.68 /güny

Standart

Ford C-Max

sicily by car
M
5
5
4
Ford C-Max

şuradan:

$93.54 /güny

Standart

Skoda Octavia

ecovia
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$191.74 /güny

Van

Opel Mokka

sicily by car
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$97.35 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

sicily by car
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$102.03 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$226.30 /güny

7 kişilik

Nissan X-Trail

avis
M
7
5
1
Nissan X-Trail

şuradan:

$232.55 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

ecovia
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$525.22 /güny

9 kişilik

Fiat Talento

europcar
M
9
5
4
Fiat Talento

şuradan:

$238.27 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

ecovia
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$634.44 /güny

Lüks

Mercedes E Class

avis
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$271.30 /güny

Perugia - Havaalanı FIREFLY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIREFLY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIREFLY'un Perugia - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [PEG] bilgiler bulabilirsiniz.

Firefly Car Rental

Şirket ismi:

Firefly Car Rental

Adres:

Telefon:

Perugia - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [PEG]

FIREFLY'a alternatif olarak, Perugia - Havaalanı [PEG] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Corporate

Hertz 22 reviews

8.3 / 10

OptimoRent

OptimoRent 30 reviews

8 / 10

Europcar Corporate

Europcar 25 reviews

7.9 / 10

Budget EMEA Corporate

Budget 59 reviews

7.9 / 10

Ecovia

Ecovia 71 reviews

7.9 / 10

Autovia

Autovia 11 reviews

6.9 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 434 reviews

6 / 10

Perugia - Havaalanı [PEG] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Perugia - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Perugia - Havaalanı havaalanında ve ECOVIA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Perugia - Havaalanı [PEG] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Perugia - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

FIREFLY Perugia - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Perugia - Havaalanı FIREFLY PEG, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Suv, Estate, Standard, Van, Convertible, Fullsize, 7-seater, 9-seater, Luxury,.

FIREFLY Perugia - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Fiat Panda, ve Jeep Renegade ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat 500X, ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIREFLY Perugia - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Ford C-Max, ve Skoda Octavia .

FIREFLY Perugia - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

FIREFLY Perugia - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Citroen C3 Aircross, ve Dacia Duster .

FIREFLY Perugia - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FIREFLY Perugia - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Nissan X-Trail, ve Ford Galaxy .

FIREFLY Perugia - Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIREFLY Perugia - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Perugia - Havaalanı içindeki FIREFLY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Perugia - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, FIREFLY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Perugia - Havaalanı içindeki FIREFLY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Perugia - Havaalanıki FIREFLY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIREFLY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Perugia - Havaalanı FIREFLY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIREFLY Perugia - Havaalanı araba kiralıyor

Perugia - Havaalanı konumunda FIREFLY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PEG Havaalanında FIREFLY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIREFLY'dan Perugia - Havaalanıki en ucuz araba Citroen C1. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $58.35'dır.

Perugia - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

PEG Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.77 ile $8.22 arasında değişmektedir.

FIREFLY araba kiralama rezervasyonumu Perugia - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIREFLY, Perugia - Havaalanıki [PEG] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIREFLY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Perugia - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!