900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rimini - Havaalanı bulunan BUDGET kiralık arabalar [Airport_Code]

Rimini - Havaalanı havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Renault Twingo

optimorent
M
4
3
2
Renault Twingo

şuradan:

$30.73 /güny

Mini

Fiat 500

ecovia
M
4
3
2
Fiat 500

şuradan:

$183.69 /güny

Ekonomi

Citroen C1

optimorent
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$30.77 /güny

Ekonomi

Renault Clio

ecovia
M
4
3
2
Renault Clio

şuradan:

$264.50 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

sicily by car
A
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$48.70 /güny

Estate

Kia Optima Estate

ecovia
M
5
5
5
Kia Optima Estate

şuradan:

$658.37 /güny

Kompakt

Peugeot 2008

sicily by car
A
5
5
3
Peugeot 2008

şuradan:

$50.12 /güny

Kompakt

Fiat 500L

ecovia
M
5
5
3
Fiat 500L

şuradan:

$283.71 /güny

Standart

Alfa Romeo Giulietta

leasys
A
5
4
4
Alfa Romeo Giulietta

şuradan:

$52.18 /güny

Standart

Skoda Octavia

ecovia
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$503.82 /güny

JIP

Ford Kuga

sicily by car
A
5
5
4
Ford Kuga

şuradan:

$54.82 /güny

JIP

Jeep Cherokee

leasys
A
5
5
4
Jeep Cherokee

şuradan:

$104.58 /güny

Van

Opel Mokka

sicily by car
M
5
5
4
Opel Mokka

şuradan:

$85.27 /güny

7 kişilik

Peugeot Traveller

sicily by car
A
7
5
2
Peugeot Traveller

şuradan:

$103.79 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

ecovia
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$1,817.62 /güny

Convertible

Fiat 500 Convertible

sicily by car
M
4
2
1
Fiat 500 Convertible

şuradan:

$105.68 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$121.77 /güny

Lüks

Mercedes E Class

avis
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$146.02 /güny

9 kişilik

Mercedes Vito Traveliner

sicily by car
M
9
5
4
Mercedes Vito Traveliner

şuradan:

$181.49 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

ecovia
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$1,900.17 /güny

Rimini - Havaalanı BUDGET hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Rimini - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [RMI] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

Via Costantinopoli, 45, 800MT FROM AIRPORT TERMINAL, Rimini Miramare, 47831

Telefon:

0039054151256

RMI Havaalanı yakınındaki BUDGET konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Rimini - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Rimini - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [RMI]

BUDGET'a alternatif olarak, Rimini - Havaalanı [RMI] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

WinRent

WinRent 101 reviews

8.2 / 10

Ecovia

Ecovia 813 reviews

7.2 / 10

Hertz Corporate

Hertz 568 reviews

7.1 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 113 reviews

6.6 / 10

SIXT Franchise

SIXT 9 reviews

6.6 / 10

Target Rent

Target 167 reviews

6.6 / 10

Rimini - Havaalanı [RMI] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, OPTIMORENT ve ECOVIA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rimini - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rimini - Havaalanı havaalanında LEASYS ve ECOVIA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

BUDGET Rimini - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rimini - Havaalanı BUDGET RMI, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Estate, Compact, Standard, Suv, Van, 7-seater, Convertible, Fullsize, Luxury, 9-seater,.

BUDGET Rimini - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Citroen C1, ve Renault Clio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Peugeot 2008, ve Fiat 500L ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BUDGET Rimini - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Alfa Romeo Giulietta, ve Skoda Octavia .

BUDGET Rimini - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

BUDGET Rimini - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga, ve Jeep Cherokee .

BUDGET Rimini - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Mercedes E Class .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve BUDGET Rimini - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Peugeot Traveller, ve Ford Galaxy .

BUDGET Rimini - Havaalanı içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Fiat 500 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Rimini - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rimini - Havaalanı içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rimini - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rimini - Havaalanı içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Rimini - Havaalanıki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rimini - Havaalanı BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Rimini - Havaalanı araba kiralıyor

Rimini - Havaalanı konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

RMI Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Rimini - Havaalanıki en ucuz araba Renault Twingo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $30.73'dır.

Rimini - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

RMI Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.88 ile $7.35 arasında değişmektedir.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Rimini - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Rimini - Havaalanıki [RMI] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rimini - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!