900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rimini bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Rimini havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Aygo

avis
M
4
3
1
Toyota Aygo

şuradan:

$29.12 /güny

Ekonomi

Lancia Ypsilon

avis
M
4
5
2
Lancia Ypsilon

şuradan:

$29.69 /güny

Ekonomi

Jeep Renegade

avis
M
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$46.55 /güny

Kompakt

Fiat 500L

avis
M
5
5
3
Fiat 500L

şuradan:

$38.84 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

avis
M
5
5
4
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$44.41 /güny

JIP

Jeep Compass

avis
M
5
5
4
Jeep Compass

şuradan:

$53.27 /güny

Standart

Mercedes B Class

avis
A
5
4
4
Mercedes B Class

şuradan:

$53.55 /güny

7 kişilik

Citroen C4 Picasso

avis
M
7
5
1
Citroen C4 Picasso

şuradan:

$70.69 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

avis
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$117.27 /güny

Lüks

Mercedes E Class

avis
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$140.70 /güny

Mini

Citroen C1

budget
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$27.69 /güny

Ekonomi

Fiat Panda

budget
M
4
5
2
Fiat Panda

şuradan:

$28.27 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

budget
A
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$39.84 /güny

Kompakt

Peugeot 308

budget
M
5
5
3
Peugeot 308

şuradan:

$36.83 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

maggiore
A
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$96.17 /güny

JIP

Opel Mokka

budget
M
5
5
3
Opel Mokka

şuradan:

$44.27 /güny

Estate

Ford Focus Estate

budget
A
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$50.84 /güny

7 kişilik

Renault Espace

budget
M
7
5
1
Renault Espace

şuradan:

$67.12 /güny

9 kişilik

Fiat Talento

budget
M
9
5
4
Fiat Talento

şuradan:

$78.98 /güny

Standart

Alfa Romeo Giulia

budget
A
5
4
4
Alfa Romeo Giulia

şuradan:

$111.41 /güny

Lüks

Audi A6

budget
A
5
4
4
Audi A6

şuradan:

$133.69 /güny

Van

BMW 2 Series Gran Tourer

maggiore
A
5
5
4
BMW 2 Series Gran Tourer

şuradan:

$194.53 /güny

Rimini AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Rimini sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Viale Trieste 16 D, Rimini, 47900

Telefon:

(39) 0541-51256

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Adres: Adresi göster

Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Rimini yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Rimini en iyi araba kiralama şirketleri []

AVIS'a alternatif olarak, Rimini [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget EMEA Corporate

Budget 316 reviews

6.6 / 10

Maggiore DC

Maggiore 363 reviews

6.4 / 10

Rimini [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve MAGGIORE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rimini en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rimini havaalanında BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Rimini [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Rimini en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Rimini büyük bir araba arıyorsanız, MAGGIORE'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Rimini içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri BUDGET'den incelemelisiniz. Rimini her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Rimini Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rimini AVIS , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Suv, Standard, 7-seater, Fullsize, Luxury, 9-seater, Van,.

AVIS Rimini için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Lancia Ypsilon, Jeep Renegade, Fiat Panda, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Fiat 500L, Peugeot 308, ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Riminin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Mercedes B Class, ve Alfa Romeo Giulia .

AVIS Rimini Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

AVIS Rimini konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Compass, ve Opel Mokka .

AVIS Rimini tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Mercedes E Class, ve Audi A6 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Riminin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Citroen C4 Picasso, ve Renault Espace .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Rimini Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rimini içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rimini içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rimini içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Riminiki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rimini AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Rimini araba kiralıyor

Rimini konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Riminiki en ucuz araba Toyota Aygo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $29.12'dır.

Rimini []'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Riminiki en popüler kiralık araba şu anda LANCIA YPSILON. Bu araç için en düşük fiyat günde $29.69.

Rimini [] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. AVIS'dan en ucuz EKONOMI araç LANCIA YPSILON. Fiyatı gün başına $29.69 ile başlar.

Rimini yakınındaki benzin fiyatı nedir?

Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.88 ile $7.35 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Rimini bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Riminiki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rimini adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!