900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Salerno bulunan SICILY-BY-CAR kiralık arabalar [Airport_Code]

Salerno havaalanında mevcut büyük SICILY-BY-CAR araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Fiat Panda

locauto
M
4
5
2
Fiat Panda

şuradan:

$104.53 /güny

Mini

Kia Picanto

autovia
M
4
5
2
Kia Picanto

şuradan:

$319.58 /güny

Ekonomi

Renault Clio

locauto
M
5
5
2
Renault Clio

şuradan:

$111.35 /güny

Ekonomi

Fiat 500X

autovia
M
5
5
2
Fiat 500X

şuradan:

$700.31 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

locauto
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$139.72 /güny

Kompakt

Fiat 500L

ecovia
M
5
5
3
Fiat 500L

şuradan:

$413.80 /güny

Estate

Fiat Tipo Estate

locauto
A
5
5
4
Fiat Tipo Estate

şuradan:

$198.10 /güny

Estate

Jaguar F-Pace

autovia
A
5
5
3
Jaguar F-Pace

şuradan:

$2,547.48 /güny

JIP

Nissan Qashqai

locauto
A
5
5
4
Nissan Qashqai

şuradan:

$200.23 /güny

Van

Volkswagen Touran

locauto
A
5
5
4
Volkswagen Touran

şuradan:

$208.01 /güny

Standart

Skoda Octavia

ecovia
M
5
5
4
Skoda Octavia

şuradan:

$846.64 /güny

7 kişilik

Ford Galaxy

ecovia
M
7
5
2
Ford Galaxy

şuradan:

$1,745.79 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

ecovia
M
9
5
4
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$1,895.01 /güny

Tam boy

Audi A6

autovia
A
5
4
4
Audi A6

şuradan:

$2,226.08 /güny

Salerno SICILY-BY-CAR hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SICILY-BY-CAR'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SICILY-BY-CAR'un Salerno sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

Sicily by car

Şirket ismi:

Sicily by car

Adres:

Piazza Vittorio Veneto 36, Piazza Ferrovia, Salerno, 84123

Havaalanı yakınındaki SICILY-BY-CAR konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Salerno yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Salerno en iyi araba kiralama şirketleri []

SICILY-BY-CAR'a alternatif olarak, Salerno [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

WinRent

WinRent 83 reviews

8.3 / 10

Europcar Corporate

Europcar 317 reviews

7.8 / 10

Ecovia

Ecovia 718 reviews

7.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 455 reviews

7 / 10

Avis Europe Corporate

Avis 90 reviews

6.6 / 10

SIXT Franchise

SIXT 7 reviews

6.4 / 10

Maggiore DC

Maggiore 327 reviews

6.4 / 10

B-Rent

B-Rent 174 reviews

6.3 / 10

Noleggiare

Noleggiare 84 reviews

5.9 / 10

Salerno [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, LOCAUTO ve AUTOVIA firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Salerno en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Salerno havaalanında ECOVIA ve AUTOVIA tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Salerno [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, LOCAUTO'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Salerno en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Salerno büyük bir araba arıyorsanız, LOCAUTO'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

SICILY-BY-CAR Salerno Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Salerno SICILY-BY-CAR , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Suv, Van, Standard, 7-seater, 9-seater, Fullsize,.

SICILY-BY-CAR Salerno için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio, ve Fiat 500X ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, ve Fiat 500L ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SICILY-BY-CAR Salernon “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Skoda Octavia .

SICILY-BY-CAR Salerno Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Audi A6 .

SICILY-BY-CAR Salerno konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan Qashqai .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SICILY-BY-CAR Salernon 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford Galaxy .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SICILY-BY-CAR Salerno Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Salerno içindeki SICILY-BY-CAR'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Salerno içindeki iş seyahatleri için, SICILY-BY-CAR'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Salerno içindeki SICILY-BY-CAR'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Salernoki SICILY-BY-CAR konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SICILY-BY-CAR, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Salerno SICILY-BY-CAR'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SICILY-BY-CAR Salerno araba kiralıyor

Salerno konumunda SICILY-BY-CAR'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında SICILY-BY-CAR konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SICILY-BY-CAR'dan Salernoki en ucuz araba Fiat Panda. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $104.53'dır.

SICILY-BY-CAR araba kiralama rezervasyonumu Salerno bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SICILY-BY-CAR, Salernoki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SICILY-BY-CAR araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Salerno adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!