900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kuantan - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Kuantan - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Proton Persona

avis
A
5
5
2
Proton Persona

şuradan:

$56.18 /güny

Kompakt

Honda City

avis
A
5
5
3
Honda City

şuradan:

$60.57 /güny

Mini

Perodua Viva

merge car rental
A
4
3
2
Perodua Viva

şuradan:

$23.68 /güny

Ekonomi

Perodua Bezza

hawk
A
5
5
2
Perodua Bezza

şuradan:

$25.89 /güny

Ekonomi

Proton Saga

merge car rental
A
5
5
2
Proton Saga

şuradan:

$36.36 /güny

Kompakt

Toyota Vios

hawk
A
5
5
3
Toyota Vios

şuradan:

$37.88 /güny

Tam boy

Toyota Camry

hawk
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$67.83 /güny

Kuantan - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Kuantan - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [KUA] bilgiler bulabilirsiniz.

Avis

Şirket ismi:

Avis

Adres:

Sultan Ahmad Shah International, Lot No 7 Dataran Awam (Lobby) Lapangan Terbang Sultan Ahmad Shah, 25150, Malaysia

Kuantan - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [KUA]

AVIS'a alternatif olarak, Kuantan - Havaalanı [KUA] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Mayflower Acme Tours Sdn. Bhd.

Mayflower 8 reviews

8.9 / 10

Hawk Rent A Car

Hawk 15 reviews

7.8 / 10

Kuantan - Havaalanı [KUA] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve HAWK firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Kuantan - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Kuantan - Havaalanı havaalanında HAWK tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

AVIS Kuantan - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Kuantan - Havaalanı AVIS KUA, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Fullsize,.

AVIS Kuantan - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Proton Persona, Perodua Bezza, ve Proton Saga ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Honda City, ve Toyota Vios ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Kuantan - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Toyota Camry .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Kuantan - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Kuantan - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Kuantan - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Kuantan - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Kuantan - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Kuantan - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Kuantan - Havaalanı araba kiralıyor

Kuantan - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KUA Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Kuantan - Havaalanıki en ucuz araba Proton Persona. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $56.18'dır.

Kuantan - Havaalanı [KUA]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Kuantan - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $60.57.

Kuantan - Havaalanı [KUA] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

KUA Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. AVIS'dan en ucuz EKONOMI araç PROTON PERSONA. Fiyatı gün başına $56.18 ile başlar.

Kuantan - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KUA Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.59 ile $2.33 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Kuantan - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Kuantan - Havaalanıki [KUA] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Kuantan - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!