900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Miri - Havaalanı bulunan GREEN-MATRIX kiralık arabalar [Airport_Code]

Miri - Havaalanı havaalanında mevcut büyük GREEN-MATRIX araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Proton Saga

hertz
A
5
3
2
Proton Saga

şuradan:

$54.96 /güny

Kompakt

Proton Persona

hertz
A
5
5
3
Proton Persona

şuradan:

$62.81 /güny

Miri - Havaalanı GREEN-MATRIX hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, GREEN-MATRIX'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve GREEN-MATRIX'un Miri - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [MYY] bilgiler bulabilirsiniz.

Green Matrix Car Rental

Şirket ismi:

Green Matrix Car Rental

Adres:

Miri Airport, Meet and Greet

Telefon:

+6012-8888744

MYY Havaalanı yakınındaki GREEN-MATRIX konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Miri - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Miri - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [MYY]

GREEN-MATRIX'a alternatif olarak, Miri - Havaalanı [MYY] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Direct

Avis 8 reviews

6.3 / 10

Miri - Havaalanı [MYY] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Miri - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

GREEN-MATRIX Miri - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Miri - Havaalanı GREEN-MATRIX MYY, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact,.

GREEN-MATRIX Miri - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Proton Saga ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Proton Persona ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre GREEN-MATRIX Miri - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Miri - Havaalanı içindeki GREEN-MATRIX'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Miri - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, GREEN-MATRIX'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Miri - Havaalanı içindeki GREEN-MATRIX'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Miri - Havaalanıki GREEN-MATRIX konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için GREEN-MATRIX, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Miri - Havaalanı GREEN-MATRIX'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - GREEN-MATRIX Miri - Havaalanı araba kiralıyor

Miri - Havaalanı konumunda GREEN-MATRIX'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MYY Havaalanında GREEN-MATRIX konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

GREEN-MATRIX'dan Miri - Havaalanıki en ucuz araba Proton Saga. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $54.96'dır.

Miri - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MYY Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.58 ile $2.08 arasında değişmektedir.

GREEN-MATRIX araba kiralama rezervasyonumu Miri - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

GREEN-MATRIX, Miri - Havaalanıki [MYY] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve GREEN-MATRIX araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Miri - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!