900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Malta - Havaalani bulunan FIREFLY kiralık arabalar [MLA]

Malta - Havaalani havaalanında mevcut büyük FIREFLY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için MLA havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

SURPRICE
M
5
4
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$16.84 /güny

Ekonomi

Suzuki Celerio

GREEN MOTION
M
4
5
1
Suzuki Celerio

şuradan:

$73.79 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

SURPRICE
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$18.87 /güny

Kompakt

Hyundai Bayon

AUTO-UNION
M
5
5
3
Hyundai Bayon

şuradan:

$63.96 /güny

Mini

Toyota Aygo

ALAMO
M
4
5
1
Toyota Aygo

şuradan:

$19.67 /güny

Mini

Mini Cooper

BUDGET
M
4
3
1
Mini Cooper

şuradan:

$65.37 /güny

Standart

Peugeot Partner

SICILY BY CAR
M
5
5
4
Peugeot Partner

şuradan:

$31.89 /güny

Standart

Citroen C5

AUTO-UNION
A
5
5
4
Citroen C5

şuradan:

$130.50 /güny

Estate

Peugeot 308 Estate

SICILY BY CAR
M
5
5
5
Peugeot 308 Estate

şuradan:

$37.68 /güny

Estate

Skoda Fabia Estate

FIRST
M
5
5
5
Skoda Fabia Estate

şuradan:

$85.21 /güny

JIP

Ford Kuga

ACE
A
5
5
3
Ford Kuga

şuradan:

$48.10 /güny

JIP

Volvo XC60

AUTO-UNION
A
5
5
6
Volvo XC60

şuradan:

$189.30 /güny

Convertible

Peugeot 108 Convertible

GREEN MOTION
M
4
3
1
Peugeot 108 Convertible

şuradan:

$62.52 /güny

9 kişilik

Citroen Spacetourer

SICILY BY CAR
M
9
5
3
Citroen  Spacetourer

şuradan:

$111.28 /güny

9 kişilik

Peugeot Expert

GREEN MOTION
M
9
5
5
Peugeot Expert

şuradan:

$237.95 /güny

7 kişilik

Nissan NV200

AUTO-UNION
M
7
5
1
Nissan NV200

şuradan:

$140.16 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

FIRST
M
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$243.14 /güny

Malta - Havaalani FIREFLY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, FIREFLY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve FIREFLY'un Malta - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [MLA] bilgiler bulabilirsiniz.

Firefly Car Rental

Şirket ismi:

Firefly Car Rental

Adres:

Malta International Airport, Arrivals Terminal Luqa Airport, Malta, LQA4000

Telefon:

+356 21232811

MLA Havaalanı yakınındaki FIREFLY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Malta - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Malta - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [MLA]

FIREFLY'a alternatif olarak, Malta - Havaalani [MLA] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

First Car Rental

First 66 reviews

7.3 / 10

SIXT Direct

SIXT 23 reviews

7.3 / 10

Avis Europe Franchise

Avis 65 reviews

7.1 / 10

EUROPCAR Direct

EUROPCAR 59 reviews

7 / 10

Interrent

Interrent 65 reviews

7 / 10

BUDGET EMEA Franchise

BUDGET 133 reviews

6.9 / 10

Surprice Car Rentals

Surprice 33 reviews

6.8 / 10

HERTZ

HERTZ 17 reviews

6.2 / 10

CityGo

CityGo 6 reviews

5.9 / 10

Thrifty

Thrifty 7 reviews

5.7 / 10

Malta - Havaalani [MLA] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SURPRICE ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Malta - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Malta - Havaalani havaalanında ve AUTO-UNION tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Malta - Havaalani [MLA] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, ACE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Malta - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

FIREFLY Malta - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Malta - Havaalani FIREFLY MLA, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Standard, Estate, Suv, Convertible, 9-seater, 7-seater, Fullsize,.

FIREFLY Malta - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, ve Suzuki Celerio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, ve Hyundai Bayon ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

FIREFLY Malta - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Peugeot Partner, ve Citroen C5 .

FIREFLY Malta - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series .

FIREFLY Malta - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Kuga, ve Volvo XC60 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve FIREFLY Malta - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Nissan NV200 .

FIREFLY Malta - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Peugeot 108 Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre FIREFLY Malta - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Malta - Havaalani içindeki FIREFLY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Malta - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, FIREFLY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Malta - Havaalani içindeki FIREFLY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Malta - Havaalaniki FIREFLY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için FIREFLY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Malta - Havaalani FIREFLY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - FIREFLY Malta - Havaalani araba kiralıyor

Malta - Havaalani konumunda FIREFLY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

MLA Havaalanında FIREFLY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

FIREFLY'dan Malta - Havaalaniki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $16.84'dır.

Malta - Havaalani [MLA] FIREFLY ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • FIREFLY araç kiralama masası, Malta - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Malta - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MLA Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.66 ile $6.02 arasında değişmektedir.

FIREFLY araba kiralama rezervasyonumu Malta - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

FIREFLY, Malta - Havaalaniki [MLA] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve FIREFLY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Malta - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!