900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Aguascalientes Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Aguascalientes Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Nissan March

thrifty
A
5
4
2
Nissan March

şuradan:

$4.97 /güny

Mini

Dodge i10

thrifty
M
5
5
2
Dodge i10

şuradan:

$4.97 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

thrifty
M
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$5.47 /güny

Standart

Nissan Tiida Sedan

thrifty
A
5
4
4
Nissan Tiida Sedan

şuradan:

$8.47 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

thrifty
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$35.99 /güny

Mini

Chevrolet Matiz

alamo
A
4
3
1
Chevrolet Matiz

şuradan:

$1.18 /güny

Mini

Pontiac Matiz

budget
M
4
3
2
Pontiac Matiz

şuradan:

$7.50 /güny

Standart

Renault Megane

europcar
M
5
4
4
Renault Megane

şuradan:

$4.82 /güny

Standart

BMW 3 Series

hertz
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$117.27 /güny

Kompakt

Dodge Attitude

europcar
A
5
4
3
Dodge Attitude

şuradan:

$4.82 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

europcar
A
5
5
2
Mercedes A Class

şuradan:

$71.34 /güny

Tam boy

Renault Fluence

europcar
A
5
4
4
Renault Fluence

şuradan:

$5.51 /güny

Ekonomi

Volkswagen Gol

alamo
M
5
4
2
Volkswagen Gol

şuradan:

$5.87 /güny

JIP

Renault Duster

budget
A
5
5
3
Renault Duster

şuradan:

$13.26 /güny

JIP

Nissan X-Trail

avis
A
5
5
4
Nissan X-Trail

şuradan:

$118.29 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

budget
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$31.15 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$64.29 /güny

Aguascalientes Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Aguascalientes Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [AGU] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty

Şirket ismi:

Thrifty

Adres:

Panamericana Highway Km. 22, Ejido Buena Vista de Peñuelas., International Airport Jesús Teran (Inside Airport), Aguascalientes, 20218

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

AGU Havaalanı yakınındaki THRIFTY konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Aguascalientes Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Aguascalientes Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [AGU]

THRIFTY'a alternatif olarak, Aguascalientes Havaalani [AGU] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 7 reviews

6.6 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 18 reviews

6 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 13 reviews

5.4 / 10

Hertz Direct

Hertz 23 reviews

3.7 / 10

Europcar Direct

Europcar 42 reviews

3.6 / 10

Aguascalientes Havaalani [AGU] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ALAMO ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Aguascalientes Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Aguascalientes Havaalani havaalanında EUROPCAR ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Aguascalientes Havaalani [AGU] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, BUDGET'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Aguascalientes Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Aguascalientes Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Aguascalientes Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

THRIFTY Aguascalientes Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Aguascalientes Havaalani THRIFTY AGU, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, 7-seater, Fullsize, Suv, Luxury,.

THRIFTY Aguascalientes Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan March, ve Volkswagen Gol ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Aveo, Dodge Attitude, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Aguascalientes Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Tiida Sedan, Renault Megane, ve BMW 3 Series .

THRIFTY Aguascalientes Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Renault Fluence .

THRIFTY Aguascalientes Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Renault Duster, ve Nissan X-Trail .

THRIFTY Aguascalientes Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Aguascalientes Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Dodge Caravan, ve Chrysler Town and Country .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Aguascalientes Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Aguascalientes Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Aguascalientes Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Aguascalientes Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Aguascalientes Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Aguascalientes Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Aguascalientes Havaalani araba kiralıyor

Aguascalientes Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AGU Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Aguascalientes Havaalaniki en ucuz araba Nissan March. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $4.97'dır.

Aguascalientes Havaalani [AGU]'daki en popüler THRIFTY kiralık araba hangisi?

THRIFTY'dan gelen Aguascalientes Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda NISSAN MARCH. Bu araç için en düşük fiyat günde $4.97.

Aguascalientes Havaalani [AGU] THRIFTY'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

AGU Havaalanında THRIFTY ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. THRIFTY'dan en ucuz EKONOMI araç NISSAN MARCH. Fiyatı gün başına $4.97 ile başlar.

Aguascalientes Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AGU Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.73 ile $3.51 arasında değişmektedir.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Aguascalientes Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Aguascalientes Havaalaniki [AGU] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Aguascalientes Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!