900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Ciudad Juarez - Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Ciudad Juarez - Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Matiz

hertz
M
5
3
2
Chevrolet Matiz

şuradan:

$65.16 /güny

Mini

Hyundai i10

hertz
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$66.01 /güny

Kompakt

Dodge Attitude

hertz
A
5
4
3
Dodge Attitude

şuradan:

$71.80 /güny

Standart

Chrysler 200

hertz
A
5
2
3
Chrysler 200

şuradan:

$111.54 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$215.20 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$128.82 /güny

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$215.20 /güny

Kompakt

Nissan Sentra

national
A
5
5
3
Nissan Sentra

şuradan:

$21.18 /güny

Kompakt

Ford Figo

avis
A
5
4
3
Ford Figo

şuradan:

$73.98 /güny

Standart

Chevrolet Aveo

national
A
5
4
4
Chevrolet Aveo

şuradan:

$21.18 /güny

Standart

Hyundai Elantra

mex
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$41.07 /güny

Ekonomi

Chevrolet Spark

national
M
5
3
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$21.18 /güny

Ekonomi

Kia Rio

enterprise
A
5
4
2
Kia Rio

şuradan:

$59.98 /güny

JIP

Chevrolet Trax

national
A
5
3
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$27.15 /güny

JIP

Jeep Patriot

europcar
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$74.44 /güny

Van

Nissan Frontier

national
M
5
4
0
Nissan Frontier

şuradan:

$29.94 /güny

Ciudad Juarez - Havaalani HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Ciudad Juarez - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CJS] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

AEROPUERTO INTERNACIONAL ABRAHAM GONZALEZ CARRETERA PANAMERICANA, Ciudad Juarez, 32690

Telefon:

01-80-709-5000

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

CJS Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Ciudad Juarez - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Ciudad Juarez - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CJS]

HERTZ'a alternatif olarak, Ciudad Juarez - Havaalani [CJS] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis ABG Franchise

Avis 22 reviews

6 / 10

NATIONAL ehi

NATIONAL 17 reviews

4.6 / 10

Mex Rent a Car

Mex 169 reviews

4.4 / 10

Europcar Direct

Europcar 141 reviews

3.5 / 10

Ciudad Juarez - Havaalani [CJS] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, NATIONAL ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Ciudad Juarez - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Ciudad Juarez - Havaalani havaalanında NATIONAL ve MEX tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Ciudad Juarez - Havaalani [CJS] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, NATIONAL'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Ciudad Juarez - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Ciudad Juarez - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, NATIONAL'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

HERTZ Ciudad Juarez - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Ciudad Juarez - Havaalani HERTZ CJS, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Standard, Luxury, Van, Suv,.

HERTZ Ciudad Juarez - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Matiz, Chevrolet Spark, ve Kia Rio ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Dodge Attitude, Nissan Sentra, ve Ford Figo ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Ciudad Juarez - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Chrysler 200, Dodge Journey, Chevrolet Aveo, ve Hyundai Elantra .

HERTZ Ciudad Juarez - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Chevrolet Trax, ve Jeep Patriot .

HERTZ Ciudad Juarez - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Ciudad Juarez - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Ciudad Juarez - Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Ciudad Juarez - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Ciudad Juarez - Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Ciudad Juarez - Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Ciudad Juarez - Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Ciudad Juarez - Havaalani araba kiralıyor

Ciudad Juarez - Havaalani konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CJS Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Ciudad Juarez - Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Matiz. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $65.16'dır.

Ciudad Juarez - Havaalani [CJS]'daki en popüler HERTZ kiralık araba hangisi?

HERTZ'dan gelen Ciudad Juarez - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda CHRYSLER 300. Bu araç için en düşük fiyat günde $128.82.

Ciudad Juarez - Havaalani [CJS] HERTZ'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

CJS Havaalanında HERTZ ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. HERTZ'dan en ucuz STANDART araç CHRYSLER 200. Fiyatı gün başına $111.54 ile başlar.

Ciudad Juarez - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CJS Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.13 ile $2.95 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Ciudad Juarez - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Ciudad Juarez - Havaalaniki [CJS] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Ciudad Juarez - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!