900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Guaymas Uluslararasi Havaalani bulunan SUV kiralık araba [GYM]

SUV Guaymas Uluslararasi Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. GYM Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

JIP

Ford Escape

sixt
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$128.59 /güny

Mini

Hyundai i10

sixt
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$22.26 /güny

Ekonomi

Chevrolet Aveo

sixt
A
5
3
2
Chevrolet Aveo

şuradan:

$24.10 /güny

Kompakt

Dodge Attitude

sixt
M
5
4
4
Dodge Attitude

şuradan:

$31.53 /güny

Kompakt

Ford Focus

sixt
M
5
5
3
Ford Focus

şuradan:

$59.14 /güny

Standart

Ford Fusion

sixt
A
5
2
3
Ford Fusion

şuradan:

$59.15 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

sixt
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$105.73 /güny

Van

Chevrolet Express

sixt
A
15
4
4
Chevrolet Express

şuradan:

$161.23 /güny

Guaymas Uluslararasi Havaalani [GYM], Meksika SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV GYM Havaalanı araç kiralama

Guaymas Uluslararasi Havaalani SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Ford Escape, , veya benzer SUV kiralık araçlar.

Guaymas Uluslararasi Havaalani yakınlarındaki SUV araba kiralama yerleri

Guaymas Uluslararasi Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - SUV Guaymas Uluslararasi Havaalani araba kiralama

Guaymas Uluslararasi Havaalani konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

GYM Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Guaymas Uluslararasi Havaalani en ucuz SUV arabası sixt'dan Ford Escape aracıdır. Günlük fiyatı $128.59 civarındadır.

Guaymas Uluslararasi Havaalani içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Guaymas Uluslararasi Havaalani SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Guaymas Uluslararasi Havaalani SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Guaymas Uluslararasi Havaalani SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Guaymas Uluslararasi Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Guaymas Uluslararasi Havaalani bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!