900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

La Paz - Havaalani bulunan ALAMO kiralık arabalar [Airport_Code]

La Paz - Havaalani havaalanında mevcut büyük ALAMO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Mitsubishi Mirage

mex
A
4
3
1
Mitsubishi Mirage

şuradan:

$24.67 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent

mex
A
5
4
2
Hyundai Accent

şuradan:

$24.67 /güny

Ekonomi

Nissan March

avis
M
5
3
2
Nissan March

şuradan:

$41.48 /güny

Kompakt

Toyota Yaris Sedan

mex
A
5
4
3
Toyota Yaris Sedan

şuradan:

$25.85 /güny

Kompakt

Ford Figo

avis
A
5
4
3
Ford Figo

şuradan:

$60.00 /güny

Standart

Hyundai Elantra

mex
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$27.91 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$110.70 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$67.84 /güny

JIP

Jeep Wrangler

hertz
A
5
3
2
Jeep Wrangler

şuradan:

$76.41 /güny

JIP

Jeep Renegade

avis
A
5
5
2
Jeep Renegade

şuradan:

$86.94 /güny

Van

Chrysler Town and Country

avis
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$108.64 /güny

Van

Ford Explorer

avis
A
7
5
3
Ford Explorer

şuradan:

$124.29 /güny

La Paz - Havaalani ALAMO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ALAMO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ALAMO'un La Paz - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [LAP] bilgiler bulabilirsiniz.

Alamo

Şirket ismi:

Alamo

Adres:

INTL ARRIVALS MANUEL MARQUEZ, INTERIOR 6, COL CHAMETLA, LA PAZ, 23201, Baja California Sur

Telefon:

526121246260

LAP Havaalanı yakınındaki ALAMO konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen La Paz - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

La Paz - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [LAP]

ALAMO'a alternatif olarak, La Paz - Havaalani [LAP] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

NATIONAL ehi

NATIONAL 8 reviews

7.1 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 10 reviews

6.2 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 19 reviews

6 / 10

Mex Rent a Car

Mex 87 reviews

5.5 / 10

Hertz Direct

Hertz 32 reviews

3.9 / 10

Europcar Direct

Europcar 50 reviews

3.5 / 10

La Paz - Havaalani [LAP] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, MEX ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. La Paz - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

La Paz - Havaalani havaalanında MEX ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

La Paz - Havaalani [LAP] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, HERTZ'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı La Paz - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

La Paz - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, AVIS'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

La Paz - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. La Paz - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

ALAMO La Paz - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

La Paz - Havaalani ALAMO LAP, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Luxury, Suv, Van,.

ALAMO La Paz - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Hyundai Accent, ve Nissan March ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Yaris Sedan, ve Ford Figo ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ALAMO La Paz - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Elantra, ve Dodge Journey .

ALAMO La Paz - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Wrangler, ve Jeep Renegade .

ALAMO La Paz - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ALAMO La Paz - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • La Paz - Havaalani içindeki ALAMO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • La Paz - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, ALAMO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, La Paz - Havaalani içindeki ALAMO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, La Paz - Havaalaniki ALAMO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ALAMO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. La Paz - Havaalani ALAMO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ALAMO La Paz - Havaalani araba kiralıyor

La Paz - Havaalani konumunda ALAMO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

LAP Havaalanında ALAMO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ALAMO'dan La Paz - Havaalaniki en ucuz araba Mitsubishi Mirage. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $24.67'dır.

La Paz - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

LAP Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $1.99 ile $2.19 arasında değişmektedir.

ALAMO araba kiralama rezervasyonumu La Paz - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ALAMO, La Paz - Havaalaniki [LAP] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ALAMO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

La Paz - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!