900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Manzanillo - Havaalani bulunan ECONOMY kiralık araba [ZLO]

ECONOMY Manzanillo - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. ZLO Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Chevrolet Aveo

sixt
M
5
4
2
Chevrolet Aveo

şuradan:

$46.21 /güny

Ekonomi

Chevrolet Trax

alamo
A
5
5
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$131.43 /güny

Kompakt

Nissan Versa

sixt
A
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$57.00 /güny

Mini

Chevrolet Matiz

alamo
M
4
3
2
Chevrolet Matiz

şuradan:

$77.31 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

alamo
A
5
4
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$85.04 /güny

JIP

Jeep Patriot

alamo
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$131.43 /güny

JIP

Jeep Renegade

sixt
A
5
3
2
Jeep Renegade

şuradan:

$240.38 /güny

Van

Chrysler Town and Country

alamo
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$134.06 /güny

Manzanillo - Havaalani [ZLO], Meksika ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY ZLO Havaalanı araç kiralama

Manzanillo - Havaalani ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Chevrolet Aveo, Chevrolet Trax, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Manzanillo - Havaalani yakınlarındaki ECONOMY araba kiralama yerleri

Manzanillo - Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi ECONOMY Manzanillo - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Manzanillo - Havaalani [ZLO] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Manzanillo - Havaalani Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Manzanillo - Havaalani bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği SIXT FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

SIXT Franchise

SIXT 26 reviews

7.7 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 201 reviews

6.5 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 44 reviews

5.1 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Manzanillo - Havaalani araba kiralama

Manzanillo - Havaalani konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

ZLO Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Manzanillo - Havaalani en ucuz ECONOMY arabası sixt'dan Chevrolet Aveo aracıdır. Günlük fiyatı $46.21 civarındadır.

Manzanillo - Havaalani [ZLO]'daki en popüler ECONOMY kiralık araba hangisi?

Manzanillo - Havaalani en popüler ECONOMY kiralık araba şu anda CHEVROLET AVEO aracıdır. Bu araç için en düşük fiyat sixt tarafından sağlanır. Günlük fiyatı $46.21 civarındadır.

Manzanillo - Havaalani [ZLO] içindeki en güvenilir ECONOMY sağlayıcısı hangisidir?

ZLO içerisinde bulunan ECONOMY kiralık araçlarının en güvenilir tedarikçisi, 10 puan üzerinde 7.7 puan almış olan SIXT Franchise firmasıdır.

Manzanillo - Havaalani sixt firmasının en ucuz ECONOMY aracı CHEVROLET AVEO aracıdır. Günlük fiyatı $46.21 civarındadır.

Manzanillo - Havaalani içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

ZLO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.56 ile $3.67 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, ECONOMY 100 km sürmek için yaklaşık 4.15$ harcayacaksınız. ECONOMY araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 6.75$ mal olacak.

Manzanillo - Havaalani ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Manzanillo - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Manzanillo - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Manzanillo - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Manzanillo - Havaalani bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!