900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Mexico City İç Hatlar T2 bulunan ECONOMY kiralık araba [MEX]

ECONOMY Mexico City İç Hatlar T2 araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. MEX Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Nissan March

alamo
A
5
4
2
Nissan March

şuradan:

$23.57 /güny

Mini

Chevrolet Matiz

budget
M
4
3
2
Chevrolet Matiz

şuradan:

$21.00 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

alamo
A
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$23.57 /güny

Kompakt

Dodge Attitude

sixt
M
5
4
3
Dodge Attitude

şuradan:

$56.33 /güny

Standart

Nissan Versa

alamo
A
5
4
4
Nissan Versa

şuradan:

$25.46 /güny

Standart

Nissan Tiida Sedan

budget
A
5
4
4
Nissan Tiida Sedan

şuradan:

$116.20 /güny

JIP

Jeep Patriot

alamo
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$37.71 /güny

Mexico City İç Hatlar T2 [MEX], Meksika ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY MEX Havaalanı araç kiralama

Mexico City İç Hatlar T2 ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Nissan March, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

En iyi ECONOMY Mexico City İç Hatlar T2 araç kiralama tedarikçileri

Mexico City İç Hatlar T2 [MEX] ECONOMY araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Mexico City İç Hatlar T2 Havaalanında ECONOMY araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Mexico City İç Hatlar T2 bulunan ECONOMY araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği SIXT FRANCHISE tarafından sağlanmaktadır.

SIXT Franchise

SIXT 9 reviews

6.7 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 35 reviews

5.8 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 23 reviews

4.7 / 10

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Mexico City İç Hatlar T2 araba kiralama

Mexico City İç Hatlar T2 konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

MEX Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Mexico City İç Hatlar T2 en ucuz ECONOMY arabası alamo'dan Nissan March aracıdır. Günlük fiyatı $23.57 civarındadır.

Mexico City İç Hatlar T2 [MEX]'daki en popüler ECONOMY kiralık araba hangisi?

Mexico City İç Hatlar T2 en popüler ECONOMY kiralık araba şu anda NISSAN MARCH aracıdır. Bu araç için en düşük fiyat alamo tarafından sağlanır. Günlük fiyatı $23.57 civarındadır.

Mexico City İç Hatlar T2 [MEX] içindeki en güvenilir ECONOMY sağlayıcısı hangisidir?

MEX içerisinde bulunan ECONOMY kiralık araçlarının en güvenilir tedarikçisi, 10 puan üzerinde 6.7 puan almış olan SIXT Franchise firmasıdır.

Mexico City İç Hatlar T2 alamo firmasının en ucuz ECONOMY aracı NISSAN MARCH aracıdır. Günlük fiyatı $23.57 civarındadır.

Mexico City İç Hatlar T2 içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

MEX Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.31 ile $3.93 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, ECONOMY 100 km sürmek için yaklaşık 4.9$ harcayacaksınız. ECONOMY araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 7.85$ mal olacak.

Mexico City İç Hatlar T2 ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Mexico City İç Hatlar T2 ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Mexico City İç Hatlar T2 ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Mexico City İç Hatlar T2 araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Mexico City İç Hatlar T2 bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!