900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Monterrey bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Monterrey havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Chevrolet Spark

green motion
M
4
3
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$1.43 /güny

Mini

Pontiac Matiz

budget
M
4
3
2
Pontiac Matiz

şuradan:

$30.36 /güny

Ekonomi

Volkswagen Gol

alamo
M
5
4
2
Volkswagen Gol

şuradan:

$4.19 /güny

Ekonomi

Chevrolet Trax

national
A
5
5
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$57.46 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

alamo
A
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$4.19 /güny

Kompakt

Nissan Sentra

national
A
5
5
3
Nissan Sentra

şuradan:

$10.55 /güny

Standart

Volkswagen Gol Sedan

national
M
5
3
4
Volkswagen Gol Sedan

şuradan:

$5.48 /güny

Standart

Toyota Camry

avis
A
5
2
3
Toyota Camry

şuradan:

$115.89 /güny

JIP

Jeep Wrangler

national
A
5
3
2
Jeep Wrangler

şuradan:

$18.06 /güny

JIP

Nissan X-Trail

avis
A
5
5
4
Nissan X-Trail

şuradan:

$157.03 /güny

Van

Nissan Frontier Pickup

national
M
5
4
0
Nissan Frontier Pickup

şuradan:

$25.98 /güny

7 kişilik

Chrysler Town and Country

budget
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$51.24 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

national
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$64.23 /güny

Monterrey HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Monterrey sağladığı bonuslar hakkında [] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Telefon:

Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Monterrey yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Monterrey en iyi araba kiralama şirketleri []

HERTZ'a alternatif olarak, Monterrey [] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

NATIONAL ehi

NATIONAL 7 reviews

7.3 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 18 reviews

6.3 / 10

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 11 reviews

6.1 / 10

Avis ABG Franchise

Avis 17 reviews

6 / 10

Monterrey [] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve BUDGET firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Monterrey en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Monterrey havaalanında NATIONAL ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Monterrey [] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, NATIONAL'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Monterrey en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Monterrey büyük bir araba arıyorsanız, NATIONAL'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

HERTZ Monterrey Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Monterrey HERTZ , farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, Suv, Van, 7-seater, Fullsize,.

HERTZ Monterrey için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Gol, ve Chevrolet Trax ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Aveo, ve Nissan Sentra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Monterreyn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Gol Sedan, ve Toyota Camry .

HERTZ Monterrey Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

HERTZ Monterrey konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Jeep Wrangler, ve Nissan X-Trail .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Monterreyn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Chrysler Town and Country .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Monterrey Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Monterrey içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Monterrey içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Monterrey içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Monterreyki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Monterrey HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Monterrey araba kiralıyor

Monterrey konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Monterreyki en ucuz araba Chevrolet Spark. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $1.43'dır.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Monterrey bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Monterreyki [] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Monterrey adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!