900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Poza Rica - Havaalani bulunan THRIFTY kiralık arabalar [Airport_Code]

Poza Rica - Havaalani havaalanında mevcut büyük THRIFTY araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Nissan Tiida Sedan

thrifty
A
5
4
4
Nissan Tiida Sedan

şuradan:

$8.67 /güny

JIP

Jeep Patriot

thrifty
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$28.23 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

thrifty
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$33.76 /güny

Mini

Chevrolet Spark

green motion
M
4
3
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$3.40 /güny

Ekonomi

Nissan March

green motion
M
5
4
2
Nissan March

şuradan:

$3.92 /güny

Kompakt

Ford Figo

green motion
A
5
4
3
Ford Figo

şuradan:

$4.53 /güny

Standart

Nissan Versa

green motion
A
5
4
4
Nissan Versa

şuradan:

$4.71 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$93.43 /güny

Van

GMC Silverado

green motion
M
5
4
0
GMC Silverado

şuradan:

$57.62 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$4,285.71 /güny

Poza Rica - Havaalani THRIFTY hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, THRIFTY'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve THRIFTY'un Poza Rica - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [PAZ] bilgiler bulabilirsiniz.

Thrifty

Şirket ismi:

Thrifty

Adres:

Mexico-Tuxpan Highway Km. 8, Tihuatlán, Veracruz (Inside Airport), POZA RICA, 92900

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

THRIFTY Poza Rica - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Poza Rica - Havaalani THRIFTY PAZ, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Suv, 7-seater, Mini, Economy, Compact, Van, Luxury,.

THRIFTY Poza Rica - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Nissan March ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Ford Figo ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

THRIFTY Poza Rica - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Tiida Sedan, Nissan Versa, ve Dodge Journey .

THRIFTY Poza Rica - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Jeep Patriot .

THRIFTY Poza Rica - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve THRIFTY Poza Rica - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Dodge Caravan .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre THRIFTY Poza Rica - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Poza Rica - Havaalani içindeki THRIFTY'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Poza Rica - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, THRIFTY'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Poza Rica - Havaalani içindeki THRIFTY'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Poza Rica - Havaalaniki THRIFTY konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için THRIFTY, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Poza Rica - Havaalani THRIFTY'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - THRIFTY Poza Rica - Havaalani araba kiralıyor

Poza Rica - Havaalani konumunda THRIFTY'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

PAZ Havaalanında THRIFTY konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

THRIFTY'dan Poza Rica - Havaalaniki en ucuz araba Nissan Tiida Sedan. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $8.67'dır.

THRIFTY araba kiralama rezervasyonumu Poza Rica - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

THRIFTY, Poza Rica - Havaalaniki [PAZ] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve THRIFTY araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Poza Rica - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!