900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Queretaro - Airport bulunan 7-SEATER kiralık araba [QRO]

7-SEATER Queretaro - Airport araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. QRO Havaalanında bulunan 7-SEATER araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

7 kişilik

Chrysler Town and Country

national
A
7
5
3
Chrysler Town and Country

şuradan:

$82.13 /güny

JIP

Chevrolet Suburban

avis
A
7
5
3
Chevrolet Suburban

şuradan:

$189.83 /güny

Van

Chevrolet Express

national
A
15
4
4
Chevrolet Express

şuradan:

$82.13 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

europcar
A
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$9.69 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

europcar
A
5
5
2
Mercedes A Class

şuradan:

$46.50 /güny

Mini

Chevrolet Spark

europcar
M
4
3
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$9.90 /güny

Ekonomi

Volkswagen Gol

alamo
M
5
4
2
Volkswagen Gol

şuradan:

$10.56 /güny

Ekonomi

Chevrolet Trax

national
A
5
5
2
Chevrolet Trax

şuradan:

$67.81 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

europcar
A
5
4
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$15.32 /güny

Standart

Toyota Camry

avis
A
5
2
3
Toyota Camry

şuradan:

$100.25 /güny

JIP

Jeep Patriot

europcar
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$47.65 /güny

JIP

Nissan X-Trail

avis
A
5
5
4
Nissan X-Trail

şuradan:

$133.50 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$76.29 /güny

Queretaro - Airport [QRO], Meksika 7-SEATER kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Bu sınıf araçların ismi, bu araçların daha küçük 5 koltuklu araçlardan farklı olarak 7 koltuğa sahip olmalarından gelmektedir. Bu ilave 2 koltuk yalnızca daha geniş bir grup halinde seyahat etmeyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bagaj ve kişisel eşyalar için de ekstra alan sağlar. Bu nedenle, aile tatilleri veya büyük grup gezileri için sık sık 7 koltuklu araçlar seçilmektedir.

Bazen büyük bir grup insana uyacak şekilde 2 ayrı araç kiralamak yerine aşırı alana sahip tek bir araba kiralamak daha iyi bir fikirdir. Bir kiralık araba seçerken alan önceliklerinizden biri ise, büyük boy kiralama sınıfı sizin için mükemmel bir karar olacaktır.

7-SEATER QRO Havaalanı araç kiralama

Queretaro - Airport 7-SEATER sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Chrysler Town and Country, , veya benzer 7-SEATER kiralık araçlar.

Queretaro - Airport yakınlarındaki 7-SEATER araba kiralama yerleri

Queretaro - Airport konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

En iyi 7-SEATER Queretaro - Airport araç kiralama tedarikçileri

Queretaro - Airport [QRO] 7-SEATER araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Queretaro - Airport Havaalanında 7-SEATER araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Queretaro - Airport bulunan 7-SEATER araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği NATIONAL EHI tarafından sağlanmaktadır.

NATIONAL ehi

NATIONAL 8 reviews

7.1 / 10

ALAMO ehi

ALAMO 16 reviews

6 / 10

Hertz Direct

Hertz 31 reviews

3.9 / 10

Europcar Direct

Europcar 49 reviews

3.5 / 10

Sıkça sorulan sorular - 7-SEATER Queretaro - Airport araba kiralama

Queretaro - Airport konumunda 7-SEATER araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

QRO Havaalanında en ucuz 7-SEATER araba kiralama hangisidir?

Queretaro - Airport en ucuz 7-SEATER arabası national'dan Chrysler Town and Country aracıdır. Günlük fiyatı $82.13 civarındadır.

Queretaro - Airport içindeki 7-SEATER otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Queretaro - Airport 7-SEATER kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Queretaro - Airport 7-SEATER aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Queretaro - Airport 7-SEATER aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Queretaro - Airport araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

7-SEATER arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Queretaro - Airport bu şekilde 7-SEATER araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!