900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Toluca Uluslararasi Havaalani bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Toluca Uluslararasi Havaalani havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Hyundai i10

sixt
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$14.55 /güny

Kompakt

Dodge Attitude

sixt
M
5
4
3
Dodge Attitude

şuradan:

$20.62 /güny

JIP

Ford Escape

sixt
A
5
5
3
Ford Escape

şuradan:

$93.53 /güny

Mini

Dodge i10

thrifty
M
5
5
2
Dodge i10

şuradan:

$2.67 /güny

Ekonomi

Nissan March

thrifty
A
5
4
2
Nissan March

şuradan:

$2.67 /güny

Ekonomi

Chevrolet Matiz

hertz
M
5
4
2
Chevrolet Matiz

şuradan:

$11.14 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

thrifty
M
5
4
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$3.17 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

europcar
A
5
5
2
Mercedes A Class

şuradan:

$72.67 /güny

Standart

Nissan Tiida Sedan

thrifty
A
5
4
4
Nissan Tiida Sedan

şuradan:

$6.77 /güny

Standart

BMW 3 Series

hertz
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$4,285.71 /güny

Tam boy

Renault Fluence

europcar
A
5
4
4
Renault Fluence

şuradan:

$17.43 /güny

JIP

Renault Duster

avis
A
5
5
3
Renault Duster

şuradan:

$44.98 /güny

JIP

Chevrolet Suburban

avis
A
7
5
3
Chevrolet Suburban

şuradan:

$180.63 /güny

Lüks

Chrysler 300

hertz
A
5
4
3
Chrysler 300

şuradan:

$66.86 /güny

7 kişilik

Dodge Caravan

europcar
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$83.67 /güny

7 kişilik

Ford Explorer

avis
A
7
5
3
Ford Explorer

şuradan:

$163.59 /güny

Toluca Uluslararasi Havaalani SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Toluca Uluslararasi Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [TLC] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

San Pedro Totoltepec S/N, Toluca, 50226

Telefon:

+52-72-21991144

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

TLC Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Toluca Uluslararasi Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Toluca Uluslararasi Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [TLC]

SIXT'a alternatif olarak, Toluca Uluslararasi Havaalani [TLC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Hertz Direct

Hertz 113 reviews

4.9 / 10

Europcar Direct

Europcar 83 reviews

3.4 / 10

Toluca Uluslararasi Havaalani [TLC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, THRIFTY ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Toluca Uluslararasi Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Toluca Uluslararasi Havaalani havaalanında THRIFTY ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Toluca Uluslararasi Havaalani [TLC] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, AVIS'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Toluca Uluslararasi Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Toluca Uluslararasi Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri HERTZ'den incelemelisiniz. Toluca Uluslararasi Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Toluca Uluslararasi Havaalani SIXT TLC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Compact, Suv, Economy, Standard, Fullsize, Luxury, 7-seater,.

SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Nissan March, ve Chevrolet Matiz ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Dodge Attitude, Chevrolet Aveo, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Toluca Uluslararasi Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Nissan Tiida Sedan, ve BMW 3 Series .

SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Renault Fluence .

SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Ford Escape, Renault Duster, ve Chevrolet Suburban .

SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Chrysler 300 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Toluca Uluslararasi Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Dodge Caravan, ve Ford Explorer .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Toluca Uluslararasi Havaalani içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Toluca Uluslararasi Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Toluca Uluslararasi Havaalani içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Toluca Uluslararasi Havaalaniki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Toluca Uluslararasi Havaalani SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Toluca Uluslararasi Havaalani araba kiralıyor

Toluca Uluslararasi Havaalani konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TLC Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Toluca Uluslararasi Havaalaniki en ucuz araba Hyundai i10. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $14.55'dır.

Toluca Uluslararasi Havaalani [TLC]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Toluca Uluslararasi Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda FORD ESCAPE. Bu araç için en düşük fiyat günde $93.53.

Toluca Uluslararasi Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TLC Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.31 ile $3.93 arasında değişmektedir.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Toluca Uluslararasi Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Toluca Uluslararasi Havaalaniki [TLC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Toluca Uluslararasi Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!