900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Zacatecas Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Zacatecas Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Chevrolet Spark

hertz
A
5
4
2
Chevrolet Spark

şuradan:

$54.63 /güny

Ekonomi

Hyundai Accent

europcar
M
5
3
2
Hyundai Accent

şuradan:

$69.79 /güny

Kompakt

Chevrolet Aveo

hertz
M
5
5
3
Chevrolet Aveo

şuradan:

$54.63 /güny

Kompakt

Nissan Versa

hertz
A
5
5
3
Nissan Versa

şuradan:

$54.63 /güny

Mini

Hyundai i10

hertz
M
5
5
2
Hyundai i10

şuradan:

$54.63 /güny

Standart

Volkswagen Vento

europcar
A
5
4
4
Volkswagen  Vento

şuradan:

$74.17 /güny

Standart

Dodge Journey

hertz
A
7
5
2
Dodge Journey

şuradan:

$85.54 /güny

Van

Dodge Caravan

hertz
A
7
5
3
Dodge Caravan

şuradan:

$85.54 /güny

JIP

Jeep Patriot

europcar
A
5
5
3
Jeep Patriot

şuradan:

$142.11 /güny

Zacatecas Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Zacatecas Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [ZCL] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Carr Panamericana-Fresnillo 23, Zacatecas ZAC, 98500

Zacatecas Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [ZCL]

AVIS'a alternatif olarak, Zacatecas Havaalani [ZCL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

BUDGET ABG Franchise

BUDGET 9 reviews

5.1 / 10

Hertz Direct

Hertz 111 reviews

4.9 / 10

Europcar Direct

Europcar 83 reviews

3.4 / 10

Zacatecas Havaalani [ZCL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, HERTZ ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Zacatecas Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Zacatecas Havaalani havaalanında EUROPCAR ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Zacatecas Havaalani [ZCL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, EUROPCAR'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Zacatecas Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Zacatecas Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, HERTZ'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

AVIS Zacatecas Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Zacatecas Havaalani AVIS ZCL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Standard, Van, Suv,.

AVIS Zacatecas Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Chevrolet Spark, ve Hyundai Accent ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Chevrolet Aveo, ve Nissan Versa ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Zacatecas Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Vento, ve Dodge Journey .

AVIS Zacatecas Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Jeep Patriot .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Zacatecas Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Zacatecas Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Zacatecas Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Zacatecas Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Zacatecas Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Zacatecas Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Zacatecas Havaalani araba kiralıyor

Zacatecas Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

ZCL Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Zacatecas Havaalaniki en ucuz araba Chevrolet Spark. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $54.63'dır.

Zacatecas Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

ZCL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.75 ile $3.62 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Zacatecas Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Zacatecas Havaalaniki [ZCL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Zacatecas Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!