900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Auckland - Havaalani bulunan BLUE-SKY-RENTALS kiralık arabalar [AKL]

Auckland - Havaalani havaalanında mevcut büyük BLUE-SKY-RENTALS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için AKL havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Toyota Yaris

EZU
A
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$28.91 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

ALAMO
A
5
3
2
Hyundai i20

şuradan:

$118.21 /güny

Kompakt

Toyota Aqua Hybrid

SNAP RENTALS
A
5
5
3
Toyota Aqua Hybrid

şuradan:

$33.94 /güny

Kompakt

Toyota Yaris Cross Hybrid

GO RENTALS
A
5
5
2
Toyota Yaris Cross Hybrid

şuradan:

$74.08 /güny

JIP

Subaru Forester 4WD

SCOTTIES
A
5
5
4
Subaru Forester 4WD

şuradan:

$38.38 /güny

JIP

Audi Q7

SIXT
A
5
5
2
Audi Q7

şuradan:

$244.43 /güny

Standart

Toyota Corolla

SNAP RENTALS
A
5
4
2
Toyota Corolla

şuradan:

$39.73 /güny

Standart

Hyundai Elantra

AVIS
A
5
4
4
Hyundai Elantra

şuradan:

$103.12 /güny

Mini

Nissan March

AUTO-UNION
M
5
4
0
Nissan March

şuradan:

$45.69 /güny

Van

Toyota Estima

SCOTTIES
A
8
5
3
Toyota Estima

şuradan:

$50.48 /güny

Van

Mercedes Sprinter

A RENTALS
A
12
4
4
Mercedes Sprinter

şuradan:

$188.92 /güny

Tam boy

Holden Commodore

ALAMO
A
5
4
2
Holden Commodore

şuradan:

$57.34 /güny

Tam boy

Toyota Camry Hybrid

BUDGET
A
5
4
5
Toyota Camry Hybrid

şuradan:

$143.92 /güny

Lüks

Tesla Model 3

GO RENTALS
A
5
4
4
Tesla Model 3

şuradan:

$107.47 /güny

7 kişilik

Nissan Serena

AUTO-UNION
A
7
5
3
Nissan Serena

şuradan:

$109.45 /güny

9 kişilik

Nissan Caravan

MODE RENTALS
A
10
5
2
Nissan Caravan

şuradan:

$113.74 /güny

Auckland - Havaalani BLUE-SKY-RENTALS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BLUE-SKY-RENTALS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BLUE-SKY-RENTALS'un Auckland - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [AKL] bilgiler bulabilirsiniz.

Blue Sky Rentals

Şirket ismi:

Blue Sky Rentals

Adres:

67 Montgomerie Rd, Airport Oaks, Airport Oaks, Auckland

Telefon:

0800 278173

AKL Havaalanı yakınındaki BLUE-SKY-RENTALS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Auckland - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Auckland - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [AKL]

BLUE-SKY-RENTALS'a alternatif olarak, Auckland - Havaalani [AKL] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Budget ABG Franchise

Budget 28 reviews

9 / 10

Alamo EMEA Franchise

Alamo 6 reviews

8.9 / 10

Sixt EMEA Franchise

Sixt 6 reviews

8.9 / 10

Ezi Car Rental

Ezi 15 reviews

8.6 / 10

Scotties

Scotties 7 reviews

8.5 / 10

Hertz EMEA Franchise

Hertz 7 reviews

8.4 / 10

Europcar EMEA Corporate

Europcar 29 reviews

8.1 / 10

Ezu

Ezu 102 reviews

7.8 / 10

Yesaway

Yesaway 102 reviews

7.8 / 10

Top Rental

Top 102 reviews

7.8 / 10

Auckland - Havaalani [AKL] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, EZU ve ALAMO firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Auckland - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Auckland - Havaalani havaalanında ve AVIS tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Auckland - Havaalani [AKL] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SCOTTIES'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Auckland - Havaalani en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Auckland - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, SCOTTIES ve 'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Auckland - Havaalani BLUE-SKY-RENTALS AKL, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, Standard, Mini, Van, Fullsize, Luxury, 7-seater, 9-seater,.

BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Hyundai i20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Toyota Aqua Hybrid, ve Toyota Yaris Cross Hybrid ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Corolla, ve Hyundai Elantra .

BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Holden Commodore, ve Toyota Camry Hybrid .

BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Subaru Forester 4WD, ve Audi Q7 .

BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve Tesla Model 3 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Nissan Serena .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Auckland - Havaalani içindeki BLUE-SKY-RENTALS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Auckland - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, BLUE-SKY-RENTALS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Auckland - Havaalani içindeki BLUE-SKY-RENTALS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Auckland - Havaalaniki BLUE-SKY-RENTALS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BLUE-SKY-RENTALS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Auckland - Havaalani BLUE-SKY-RENTALS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BLUE-SKY-RENTALS Auckland - Havaalani araba kiralıyor

Auckland - Havaalani konumunda BLUE-SKY-RENTALS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

AKL Havaalanında BLUE-SKY-RENTALS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BLUE-SKY-RENTALS'dan Auckland - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $28.91'dır.

Auckland - Havaalani [AKL] BLUE-SKY-RENTALS ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • BLUE-SKY-RENTALS araç kiralama masası, Auckland - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Auckland - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

AKL Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.89 ile $5.67 arasında değişmektedir.

BLUE-SKY-RENTALS araba kiralama rezervasyonumu Auckland - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BLUE-SKY-RENTALS, Auckland - Havaalaniki [AKL] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BLUE-SKY-RENTALS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Auckland - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!