900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Christchurch - Havaalani bulunan SCOTTIES kiralık arabalar [Airport_Code]

Christchurch - Havaalani havaalanında mevcut büyük SCOTTIES araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Daihatsu Sirion

scotties
A
5
3
2
Daihatsu Sirion

şuradan:

$12.80 /güny

Standart

Toyota Prius

scotties
A
5
5
3
Toyota Prius

şuradan:

$20.68 /güny

Standart

Toyota Corolla

mode rentals
A
5
5
4
Toyota Corolla

şuradan:

$12.75 /güny

Standart

Holden Cruze

budget
A
5
5
4
Holden Cruze

şuradan:

$59.50 /güny

JIP

Toyota Rav4

mode rentals
A
2
2
0
Toyota Rav4

şuradan:

$13.89 /güny

JIP

Audi Q7

aerodrive
A
5
5
6
Audi Q7

şuradan:

$108.81 /güny

Mini

Toyota Echo

abell
A
4
3
2
Toyota Echo

şuradan:

$14.24 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

mode rentals
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$14.27 /güny

Ekonomi

Holden Spark

firefly
A
5
5
2
Holden Spark

şuradan:

$88.37 /güny

Estate

Toyota Corolla Wagon

mode rentals
A
5
5
5
Toyota Corolla Wagon

şuradan:

$14.37 /güny

Estate

Holden Commodore Estate

europcar
A
5
5
5
Holden Commodore Estate

şuradan:

$81.35 /güny

Tam boy

Toyota Camry

mode rentals
A
5
4
5
Toyota Camry

şuradan:

$16.23 /güny

Tam boy

Holden Commodore

europcar
A
5
4
5
Holden Commodore

şuradan:

$85.79 /güny

Kompakt

Holden Barina

keddy by europcar
A
5
3
2
Holden Barina

şuradan:

$17.91 /güny

Van

Toyota Previa

mode rentals
A
8
4
3
Toyota Previa

şuradan:

$18.18 /güny

Van

Kia Carnival

europcar
A
8
4
3
Kia Carnival

şuradan:

$104.47 /güny

7 kişilik

Toyota Hiace

go rentals
A
7
5
4
Toyota Hiace

şuradan:

$44.87 /güny

Convertible

Mazda MX-5

abell
A
2
2
2
Mazda MX-5

şuradan:

$62.04 /güny

Christchurch - Havaalani SCOTTIES hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SCOTTIES'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SCOTTIES'un Christchurch - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [CHC] bilgiler bulabilirsiniz.

Scotties Car Rentals

Şirket ismi:

Scotties Car Rentals

Adres:

Unit 1, 3 PUKAKI ROAD, Christchurch Airport, Christchurch

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Ücretsiz shuttle servisi

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

CHC Havaalanı yakınındaki SCOTTIES konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Christchurch - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Christchurch - Havaalani en iyi araba kiralama şirketleri [CHC]

SCOTTIES'a alternatif olarak, Christchurch - Havaalani [CHC] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Abell

Abell 14 reviews

9.2 / 10

Ezi Car Rental

Ezi 16 reviews

9.2 / 10

Thrifty

Thrifty 20 reviews

8.9 / 10

Budget ABG Franchise

Budget 15 reviews

8.5 / 10

Aerodrive NZ

Aerodrive 31 reviews

8.2 / 10

Dollar

Dollar 25 reviews

7.9 / 10

Hertz Corporate

Hertz 11 reviews

7.5 / 10

Enterprise

Enterprise 7 reviews

7.1 / 10

Europcar Corporate

Europcar 9 reviews

7 / 10

Lucky Rentals

Lucky 14 reviews

5.6 / 10

Christchurch - Havaalani [CHC] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ABELL ve firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Christchurch - Havaalani en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Christchurch - Havaalani havaalanında ve BUDGET tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Christchurch - Havaalani büyük bir araba arıyorsanız, ve EUROPCAR'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Christchurch - Havaalani içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ABELL'den incelemelisiniz. Christchurch - Havaalani her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

SCOTTIES Christchurch - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Christchurch - Havaalani SCOTTIES CHC, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Standard, Suv, Mini, Economy, Estate, Fullsize, Van, 7-seater, Convertible,.

SCOTTIES Christchurch - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, ve Holden Spark ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Daihatsu Sirion, ve Holden Barina ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SCOTTIES Christchurch - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Toyota Prius, Toyota Corolla, ve Holden Cruze .

SCOTTIES Christchurch - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Toyota Camry, ve Holden Commodore .

SCOTTIES Christchurch - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Rav4, ve Audi Q7 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SCOTTIES Christchurch - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Hiace .

SCOTTIES Christchurch - Havaalani içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve Mazda MX-5 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SCOTTIES Christchurch - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Christchurch - Havaalani içindeki SCOTTIES'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Christchurch - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, SCOTTIES'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Christchurch - Havaalani içindeki SCOTTIES'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Christchurch - Havaalaniki SCOTTIES konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SCOTTIES, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Christchurch - Havaalani SCOTTIES'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SCOTTIES Christchurch - Havaalani araba kiralıyor

Christchurch - Havaalani konumunda SCOTTIES'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

CHC Havaalanında SCOTTIES konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SCOTTIES'dan Christchurch - Havaalaniki en ucuz araba Daihatsu Sirion. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $12.80'dır.

Christchurch - Havaalani [CHC]'daki en popüler SCOTTIES kiralık araba hangisi?

SCOTTIES'dan gelen Christchurch - Havaalaniki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $12.80.

Christchurch - Havaalani [CHC] SCOTTIES'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

CHC Havaalanında SCOTTIES ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı STANDART. SCOTTIES'dan en ucuz STANDART araç TOYOTA PRIUS. Fiyatı gün başına $20.68 ile başlar.

Christchurch - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

CHC Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $5.13 ile $5.87 arasında değişmektedir.

SCOTTIES araba kiralama rezervasyonumu Christchurch - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SCOTTIES, Christchurch - Havaalaniki [CHC] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SCOTTIES araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Christchurch - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!