900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Kerikeri - Havaalani bulunan ECONOMY kiralık araba [KKE]

ECONOMY Kerikeri - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. KKE Havaalanında bulunan ECONOMY araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

Ekonomi

Toyota Yaris

budget
A
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$54.50 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

budget
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$64.85 /güny

Standart

Holden Cruze

budget
A
5
5
4
Holden Cruze

şuradan:

$76.27 /güny

JIP

Toyota Rav4

budget
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$86.21 /güny

Tam boy

Ford Falcon

budget
A
5
4
5
Ford Falcon

şuradan:

$91.31 /güny

Kerikeri - Havaalani [KKE], Yeni Zelanda ECONOMY kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Ekonomi sınıfı kiralık araçlar, Avrupa'da ‘superminis’ veya Kuzey Amerika'da ‘subcompact’ olarak da adlandırılmaktadır. Ekonomi otomobilleri genellikle standarttan daha hafif ve küçüktür, ancak minilerden daha fazla alan ve konfor sunar.

Bu sınıftaki kiralık araçlar, ılımlı boyutunun yanı sıra düşük kira fiyatı ve büyük yakıt verimliliği büyük bir kombinasyonudur. Bu tür arabalar genellikle 4 yolcunun bagaj ve kişisel eşyaları için ek alan ile rahatça seyahat etmesine izin verir.

Tarihsel olarak ekonomi sınıfı, arkadaşlarınızla veya ailenizle seyahat etmek ve kişisel işlerle uğraşmak için ucuz bir çözüm olduğundan en popüler sınıflardan biridir.

ECONOMY KKE Havaalanı araç kiralama

Kerikeri - Havaalani ECONOMY sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Toyota Yaris, , veya benzer ECONOMY kiralık araçlar.

Kerikeri - Havaalani yakınlarındaki ECONOMY araba kiralama yerleri

Kerikeri - Havaalani konumuna en yakın yerde ve havaalanı dışındaki araç kiralama noktalarındaki araba kiralama fırsatlarını kontrol etmeyi unutmayın. Otomobillerin fiyatları ve bulunabilirliği genellikle farklıdır. En iyi seçimi yaptığınızdan emin olun.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - ECONOMY Kerikeri - Havaalani araba kiralama

Kerikeri - Havaalani konumunda ECONOMY araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

KKE Havaalanında en ucuz ECONOMY araba kiralama hangisidir?

Kerikeri - Havaalani en ucuz ECONOMY arabası budget'dan Toyota Yaris aracıdır. Günlük fiyatı $54.50 civarındadır.

Kerikeri - Havaalani içindeki ECONOMY otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

Kerikeri - Havaalani ECONOMY kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Kerikeri - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Kerikeri - Havaalani ECONOMY aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Kerikeri - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

ECONOMY arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Kerikeri - Havaalani bu şekilde ECONOMY araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!