900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Palmerston North - Havaalani bulunan SUV kiralık araba [PMR]

SUV Palmerston North - Havaalani araç kiralama fırsatlarımızı inceleyin ve en uygun teklifi seçin. PMR Havaalanında bulunan SUV araç kiralama firmalarını, fiyatlarını ve tedarikçilerini öğrenin.

JIP

Suzuki Vitara

keddy by europcar
A
5
5
3
Suzuki Vitara

şuradan:

$37.03 /güny

JIP

Toyota Highlander

thrifty
A
5
5
6
Toyota Highlander

şuradan:

$112.95 /güny

Ekonomi

Holden Spark

firefly
A
5
5
2
Holden Spark

şuradan:

$29.78 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

firefly
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$30.28 /güny

Standart

Suzuki SX4

keddy by europcar
A
5
3
4
Suzuki SX4

şuradan:

$36.65 /güny

Palmerston North - Havaalani [PMR], Yeni Zelanda SUV kiralık araç sınıfları hakkında bilgi

Kısaltma JIP olarak bilinen spor araçlar, genellikle 4 çekiş ile birlikte yükseltilmiş yerden yükseklik ve bol alana sahip büyük bir otomobillerdir. Bu sınıftaki kiralık arabalar açık havada aktif turizm ve aile tatilleri için mükemmeldir.

Mevcut dört tekerlekten çekiş mekanizması, optimize edilmiş şanzıman ve güçlü motor, JIP'lerin konforlu bir yol dışı seyahat kabiliyetine sahip olmasını sağlar. Ayrıca, daha küçük bir araca sığmayacak kadar büyük miktarda bagaj veya ekipmana uyacak bol miktarda bagaj ve iç mekân da mevcuttur.

SUV PMR Havaalanı araç kiralama

Palmerston North - Havaalani SUV sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modelleri ile sunulmaktadır: Suzuki Vitara, Toyota Highlander, , veya benzer SUV kiralık araçlar.

En iyi SUV Palmerston North - Havaalani araç kiralama tedarikçileri

Palmerston North - Havaalani [PMR] SUV araba kiralama anlaşmasını en iyi şekilde yapmak için, yalnızca kiralık aracın modeline ve fiyatına değil, aynı zamanda bu anlaşmayı sağlayan araç kiralama acentesine de dikkat edin. Palmerston North - Havaalani Havaalanında SUV araç sunan araç kiralama acenteleri, farklı müşterilerimizden farklı araç kiralama koşullarına ve puanlama ortalamalarına sahiptir.

Palmerston North - Havaalani bulunan SUV araba kiralama tekliflerinin en geniş çeşitliliği EUROPCAR CORPORATE tarafından sağlanmaktadır.

Europcar Corporate

Europcar 10 reviews

7.5 / 10

Thrifty

Thrifty 15 reviews

7 / 10

Sıkça sorulan sorular - SUV Palmerston North - Havaalani araba kiralama

Palmerston North - Havaalani konumunda SUV araç kiralama rezervasyonu nasıl yapılır?

Arama formunda gerekli teslim alma konumunu ve teslim etme adresini yazmaya başlayın ve açılır listeden en uygun olanları seçin. Kiralama için gerekli tarih ve saati seçin. Arama sonuçları sayfasında, tercih ettiğiniz kiralık araç sınıfına göre tüm araç kiralama fırsatlarını filtreleyebilir ve sıralayabilirsiniz.

PMR Havaalanında en ucuz SUV araba kiralama hangisidir?

Palmerston North - Havaalani en ucuz SUV arabası keddy by europcar'dan Suzuki Vitara aracıdır. Günlük fiyatı $37.03 civarındadır.

Palmerston North - Havaalani içindeki SUV otomobil için ne kadar yakıt harcayacağım?

PMR Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.33 ile $5.54 arasında değişmektedir.

mini 4.5l/100km 51 US mpg
ekonomi 5.1l/100km 46 US mpg
kompakt 5.3l/100km 44 US mpg
orta 7.0l/100km 33 US mpg
standart 7.0l/100km 33 US mpg
tam boyut 7.4l/100km 31 US mpg
7 kişilik 7.4l/100km 31 US mpg
premium 9.1l/100km 25 US mpg
minibüs 7.8-11.6l/100km 20-30 US mpg
JİP 8.6l/100km 27 US mpg
van 11.6l/100km 20 US mpg
egzotik/spor 10.6l/100km 22 US mpg
cabrio 5-9l/100km 26-47 US mpg

Yani, SUV 100 km sürmek için yaklaşık 11.2$ harcayacaksınız. SUV araçta ile 100 ABD mili bir sürüş de size yaklaşık 18.05$ mal olacak.

Palmerston North - Havaalani SUV kiralık araba alırken nelere ihtiyacım var?

Genellikle, şunları sunmak yeterlidir:

  • Tam ehliyet. İngiltere ehliyeti sahipleri aynı zamanda fotoğraflı kimlik de sunmak zorundadır. Ehliyetiniz Roma alfabesinde değilse (yani Arapça, Yunanca, Kiril veya Çince ise), yerel ehliyetinizle birlikte uluslararası bir sürüş izni getirmeniz gerekir.
  • Geçerli fotoğraflı kimlik (pasaport veya ulusal kimlik).
  • Asıl sürücü adına geçerli bir kredi kartı. Kiralama masasında bir araç kiralama depozitosu için ön provizyon alınması gerekir.

Palmerston North - Havaalani SUV aracını kiralamak için kaç yaşında olmalıyım?

Palmerston North - Havaalani SUV aracını kiralamak için genellikle 25 ile 70 yaş arasında olmanız gerekir. Palmerston North - Havaalani araç kiralama şirketlerinin yaş sınırlamaları önemli ölçüde farklılık gösteriyor.

Bu yaş sınırlamalarının dışında kalırsanız, ek bir genç sürücü ek ücreti veya üst düzey sürücü ücreti ödemeniz veya ek sigorta satın almanız koşuluyla araç kiralamanıza izin verecek araç kiralama sağlayıcılarını her zaman bulabilirsiniz.

SUV arabasını tek yönlü kiralamak mümkün müdür?

Evet, bazı satıcılar Palmerston North - Havaalani bu şekilde SUV araç kiralama hizmeti sağlıyor. Bir sağlayıcı seçerken dikkatli olun. Tek yönlü kiralamalar arıyorsanız, bazı kısıtlamaların ve ek ödemelerin geçerli olabileceği konusunda hazırlıklı olun. Tek yönlü kiralamanın gerçek kullanılabilirliğinden ve maliyetinden emin olmak için şirketle iletişim kurmayı unutmayın.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!