900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Taupo - Havaalani bulunan BUDGET kiralık arabalar [TUO]

Taupo - Havaalani havaalanında mevcut büyük BUDGET araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için TUO havaalanında bu tekliflere göz atın.

Standart

Holden Cruze

BUDGET
A
5
5
4
Holden Cruze

şuradan:

$81.91 /güny

Tam boy

Ford Falcon

BUDGET
A
5
4
5
Ford Falcon

şuradan:

$82.55 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

THRIFTY
A
5
3
2
Toyota Corolla

şuradan:

$39.87 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

THRIFTY
A
5
3
2
Toyota Yaris

şuradan:

$40.57 /güny

Standart

Toyota Camry

THRIFTY
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$46.90 /güny

Tam boy

Toyota Aurion

THRIFTY
A
5
4
5
Toyota Aurion

şuradan:

$48.57 /güny

JIP

Toyota Rav4

THRIFTY
A
5
5
3
Toyota Rav4

şuradan:

$61.15 /güny

JIP

Toyota Prado

THRIFTY
A
5
5
5
Toyota Prado

şuradan:

$90.82 /güny

7 kişilik

Toyota Previa

THRIFTY
A
7
5
4
Toyota Previa

şuradan:

$74.18 /güny

Van

Toyota Commuter

THRIFTY
A
12
4
6
Toyota Commuter

şuradan:

$93.33 /güny

Taupo - Havaalani BUDGET hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, BUDGET'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve BUDGET'un Taupo - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [TUO] bilgiler bulabilirsiniz.

Budget Car Rental

Şirket ismi:

Budget Car Rental

Adres:

Taupo Airport Terminal, Taupo, 2730, XX

Telefon:

07 378 9764

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti: $37.49
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre
  • - Premium Konum Ücreti

TUO Havaalanı yakınındaki BUDGET konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Taupo - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

BUDGET Taupo - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Taupo - Havaalani BUDGET TUO, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Standard, Fullsize, Compact, Economy, Suv, 7-seater, Van,.

BUDGET Taupo - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Corolla ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

BUDGET Taupo - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Holden Cruze, ve Toyota Camry .

BUDGET Taupo - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Ford Falcon, ve Toyota Aurion .

BUDGET Taupo - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Rav4, ve Toyota Prado .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve BUDGET Taupo - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Toyota Previa .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre BUDGET Taupo - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Taupo - Havaalani içindeki BUDGET'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Taupo - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, BUDGET'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Taupo - Havaalani içindeki BUDGET'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Taupo - Havaalaniki BUDGET konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için BUDGET, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Taupo - Havaalani BUDGET'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - BUDGET Taupo - Havaalani araba kiralıyor

Taupo - Havaalani konumunda BUDGET'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TUO Havaalanında BUDGET konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

BUDGET'dan Taupo - Havaalaniki en ucuz araba Holden Cruze. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $81.91'dır.

Taupo - Havaalani [TUO] BUDGET ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • BUDGET araç kiralama masası, Taupo - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Taupo - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TUO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.01 ile $5.39 arasında değişmektedir.

BUDGET araba kiralama rezervasyonumu Taupo - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

BUDGET, Taupo - Havaalaniki [TUO] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve BUDGET araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Taupo - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!