900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Timaru - Havaalani bulunan AVIS kiralık arabalar [TIU]

Timaru - Havaalani havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için TIU havaalanında bu tekliflere göz atın.

Kompakt

Toyota Corolla

AVIS
A
5
5
3
Toyota Corolla

şuradan:

$66.31 /güny

Tam boy

Holden Malibu

AVIS
A
5
4
5
Holden Malibu

şuradan:

$70.41 /güny

JIP

Toyota Rav4

AVIS
A
5
5
5
Toyota Rav4

şuradan:

$74.52 /güny

Standart

Toyota Camry

HERTZ
A
5
4
4
Toyota Camry

şuradan:

$75.88 /güny

Tam boy

Ford Falcon

HERTZ
A
5
4
5
Ford Falcon

şuradan:

$80.98 /güny

JIP

Toyota Highlander

HERTZ
A
5
5
5
Toyota Highlander

şuradan:

$101.33 /güny

Van

Toyota Hiace 11 Seater

HERTZ
A
8
4
2
Toyota Hiace 11 Seater

şuradan:

$114.81 /güny

Timaru - Havaalani AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Timaru - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [TIU] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Terminal Building, Timaru, 7973, XX

Telefon:

(64) 3-688-6240

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti: $34.71
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

TIU Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Timaru - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

AVIS Timaru - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Timaru - Havaalani AVIS TIU, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Compact, Fullsize, Suv, Standard, Van,.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Corolla ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Timaru - Havaalanin “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Camry .

AVIS Timaru - Havaalani Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Holden Malibu, ve Ford Falcon .

AVIS Timaru - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota Rav4, ve Toyota Highlander .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Timaru - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Timaru - Havaalani içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Timaru - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Timaru - Havaalani içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Timaru - Havaalaniki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Timaru - Havaalani AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Timaru - Havaalani araba kiralıyor

Timaru - Havaalani konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TIU Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Timaru - Havaalaniki en ucuz araba Toyota Corolla. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $66.31'dır.

Timaru - Havaalani [TIU] AVIS ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • AVIS araç kiralama masası, Timaru - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Timaru - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

TIU Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.25 ile $5.90 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Timaru - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Timaru - Havaalaniki [TIU] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Timaru - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!