900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Whakatane - Havaalani bulunan HERTZ kiralık arabalar [WHK]

Whakatane - Havaalani havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için WHK havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Holden Barina

HERTZ
A
5
5
2
Holden Barina

şuradan:

$64.29 /güny

Kompakt

Toyota Corolla

HERTZ
A
5
5
2
Toyota Corolla

şuradan:

$65.26 /güny

JIP

Mitsubishi ASX

HERTZ
A
5
5
3
Mitsubishi ASX

şuradan:

$71.05 /güny

JIP

Toyota Highlander

HERTZ
A
5
5
6
Toyota Highlander

şuradan:

$153.70 /güny

7 kişilik

Kia Carnival

HERTZ
A
7
5
4
Kia Carnival

şuradan:

$93.80 /güny

Van

Ford Ranger Double Cab

HERTZ
A
5
4
4
Ford Ranger Double Cab

şuradan:

$106.54 /güny

Van

Renault Master Cargo Van

HERTZ
A
2
2
0
Renault Master Cargo Van

şuradan:

$106.77 /güny

Whakatane - Havaalani HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Whakatane - Havaalani sağladığı bonuslar hakkında [WHK] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

Whakatane Apt, Whakatane, 3191

Telefon:

07 3086155

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Ücretli yol: $5.24
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

WHK Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Whakatane - Havaalani yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

HERTZ Whakatane - Havaalani Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Whakatane - Havaalani HERTZ WHK, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Suv, 7-seater, Van,.

HERTZ Whakatane - Havaalani için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Holden Barina ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Toyota Corolla ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Whakatane - Havaalani konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mitsubishi ASX, ve Toyota Highlander .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve HERTZ Whakatane - Havaalanin 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Kia Carnival .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Whakatane - Havaalani Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Whakatane - Havaalani içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Whakatane - Havaalani içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Whakatane - Havaalani içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Whakatane - Havaalaniki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Whakatane - Havaalani HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Whakatane - Havaalani araba kiralıyor

Whakatane - Havaalani konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

WHK Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Whakatane - Havaalaniki en ucuz araba Holden Barina. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $64.29'dır.

Whakatane - Havaalani [WHK] HERTZ ofis kiralama masasını nerede bulabilirim?

  • HERTZ araç kiralama masası, Whakatane - Havaalani sitesinde bulunabilir. Tam yerini havaalanı haritasına bakarak bulabilirsiniz.

Whakatane - Havaalani yakınındaki benzin fiyatı nedir?

WHK Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $3.97 ile $5.28 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Whakatane - Havaalani bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Whakatane - Havaalaniki [WHK] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Whakatane - Havaalani adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

14CARS.com iOS ve Android araç kiralama uygulamaları

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!