900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Bodo - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Bodo - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Citroen C3

avis
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$153.07 /güny

Kompakt

Volvo V40

avis
M
5
5
3
Volvo V40

şuradan:

$190.50 /güny

Estate

Skoda Octavia Estate

avis
M
5
5
5
Skoda Octavia Estate

şuradan:

$210.15 /güny

JIP

Volkswagen Tiguan

avis
A
5
5
4
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$240.52 /güny

Lüks

Audi A5

avis
A
5
4
4
Audi A5

şuradan:

$271.68 /güny

7 kişilik

Volkswagen Sharan

avis
A
7
5
2
Volkswagen Sharan

şuradan:

$417.81 /güny

Mini

Volkswagen Up

sixt
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$66.69 /güny

Mini

Hyundai i10

hertz
M
4
3
1
Hyundai i10

şuradan:

$162.80 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

sixt
M
5
3
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$68.41 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

budget
A
5
5
2
Hyundai i20

şuradan:

$167.59 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

sixt
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$81.06 /güny

Kompakt

Audi A3

budget
A
5
5
3
Audi A3

şuradan:

$208.99 /güny

Estate

Ford Focus Estate

sixt
M
5
5
4
Ford Focus Estate

şuradan:

$85.39 /güny

Estate

Citroen C5 Estate أو ما شابه

budget
A
5
5
5
Citroen C5 Estate أو ما شابه

şuradan:

$354.66 /güny

Standart

Volkswagen Passat

sixt
M
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$86.81 /güny

Standart

Toyota Rav4 أو ما شابه

hertz
A
5
5
4
Toyota Rav4 أو ما شابه

şuradan:

$240.09 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes C Class

şuradan:

$110.39 /güny

Tam boy

Volvo S60

budget
A
5
4
4
Volvo S60

şuradan:

$271.70 /güny

JIP

Mazda CX-3

sixt
A
5
5
3
Mazda CX-3

şuradan:

$117.77 /güny

JIP

Volvo XC60 أو ما شابه

budget
A
5
5
4
Volvo XC60 أو ما شابه

şuradan:

$358.21 /güny

Lüks

Mercedes E Class

sixt
A
5
4
4
Mercedes E Class

şuradan:

$120.73 /güny

Lüks

BMW X5

sixt
A
5
5
6
BMW X5

şuradan:

$202.98 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$127.93 /güny

7 kişilik

Toyota Verso

budget
A
7
5
1
Toyota Verso

şuradan:

$417.82 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

sixt
M
9
5
4
Ford Tourneo

şuradan:

$158.29 /güny

Van

Mercedes Viano

sixt
A
8
5
3
Mercedes Viano

şuradan:

$165.88 /güny

Bodo - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Bodo - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [BOO] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Bodoe Lufthavn, Bodoe, 8001

Telefon:

(47) 75541000

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

BOO Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Bodo - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Bodo - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [BOO]

AVIS'a alternatif olarak, Bodo - Havaalanı [BOO] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Franchise

SIXT 109 reviews

8.3 / 10

Hertz

Hertz 186 reviews

8.1 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 69 reviews

8.1 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 59 reviews

7.4 / 10

Bodo - Havaalanı [BOO] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, SIXT ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Bodo - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Bodo - Havaalanı havaalanında SIXT ve HERTZ tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Bodo - Havaalanı [BOO] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Bodo - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Bodo - Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

Bodo - Havaalanı içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri SIXT'den incelemelisiniz. Bodo - Havaalanı her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Bodo - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Bodo - Havaalanı AVIS BOO, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Estate, Suv, Luxury, 7-seater, Mini, Standard, Fullsize, 9-seater, Van,.

AVIS Bodo - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Citroen C3, Volkswagen Polo, ve Hyundai i20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volvo V40, Volkswagen Golf, ve Audi A3 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Bodo - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Passat, ve Toyota Rav4 أو ما شابه .

AVIS Bodo - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: Mercedes C Class, ve Volvo S60 .

AVIS Bodo - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volkswagen Tiguan, Mazda CX-3, ve Volvo XC60 أو ما شابه .

AVIS Bodo - Havaalanı tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Audi A5, Mercedes E Class, ve BMW X5 .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Bodo - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Volkswagen Sharan, Ford S-Max, ve Toyota Verso .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Bodo - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Bodo - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Bodo - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Bodo - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Bodo - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Bodo - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Bodo - Havaalanı araba kiralıyor

Bodo - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

BOO Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Bodo - Havaalanıki en ucuz araba Citroen C3. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $153.07'dır.

Bodo - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

BOO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.53 ile $7.46 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Bodo - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Bodo - Havaalanıki [BOO] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Bodo - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!