900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Haugesund - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Haugesund - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Toyota Yaris

avis
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$62.98 /güny

Kompakt

Citroen C4

avis
M
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$71.31 /güny

Mini

Citroen C1

budget
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$44.01 /güny

Mini

Fiat 500

hertz
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$57.21 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

budget
M
5
5
2
Hyundai i20

şuradan:

$44.92 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

sixt
M
5
3
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$429.46 /güny

Kompakt

Hyundai i30

budget
M
5
5
3
Hyundai i30

şuradan:

$49.29 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

sixt
M
5
3
3
Mercedes A Class

şuradan:

$462.98 /güny

Estate

Toyota Avensis Estate

budget
M
5
5
5
Toyota Avensis Estate

şuradan:

$57.32 /güny

Estate

Ford Mondeo Estate

sixt
M
5
5
6
Ford Mondeo Estate

şuradan:

$499.41 /güny

Standart

Audi A3

europcar
M
5
3
3
Audi A3

şuradan:

$67.96 /güny

Standart

Ford Mondeo

sixt
A
5
4
4
Ford Mondeo

şuradan:

$514.09 /güny

Tam boy

Mercedes C Class

sixt
A
5
4
3
Mercedes C Class

şuradan:

$78.91 /güny

JIP

Mercedes ML

sixt
A
5
5
4
Mercedes ML

şuradan:

$113.49 /güny

JIP

Mercedes GLC

sixt
A
5
5
4
Mercedes GLC

şuradan:

$609.83 /güny

7 kişilik

Volkswagen Touran

europcar
M
7
5
1
Volkswagen Touran

şuradan:

$144.09 /güny

9 kişilik

Volkswagen Caravelle

europcar
M
9
5
5
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$220.04 /güny

Haugesund - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Haugesund - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [HAU] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Haugesund Lufthavn-Helganes, Haugesund, 4262

Telefon:

(47) 90150923

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

HAU Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Haugesund - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Haugesund - Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [HAU]

AVIS'a alternatif olarak, Haugesund - Havaalanı [HAU] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

SIXT Franchise

SIXT 123 reviews

8.4 / 10

BUDGET EMEA Corporate

BUDGET 64 reviews

8.2 / 10

Hertz

Hertz 182 reviews

8 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 64 reviews

7.6 / 10

Haugesund - Havaalanı [HAU] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, BUDGET ve HERTZ firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Haugesund - Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Haugesund - Havaalanı havaalanında EUROPCAR ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Haugesund - Havaalanı [HAU] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, SIXT'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Haugesund - Havaalanı en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

AVIS Haugesund - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Haugesund - Havaalanı AVIS HAU, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Mini, Estate, Standard, Fullsize, Suv, 7-seater, 9-seater,.

AVIS Haugesund - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, Hyundai i20, ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Citroen C4, Hyundai i30, ve Mercedes A Class ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Haugesund - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Audi A3, ve Ford Mondeo .

AVIS Haugesund - Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve Mercedes C Class .

AVIS Haugesund - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Mercedes ML, ve Mercedes GLC .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Haugesund - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Touran .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Haugesund - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Haugesund - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Haugesund - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Haugesund - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Haugesund - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Haugesund - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Haugesund - Havaalanı araba kiralıyor

Haugesund - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

HAU Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Haugesund - Havaalanıki en ucuz araba Toyota Yaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $62.98'dır.

Haugesund - Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

HAU Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $6.10 ile $7.51 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Haugesund - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Haugesund - Havaalanıki [HAU] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Haugesund - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!