900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sogndal - Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Sogndal - Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$63.32 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

avis
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$66.92 /güny

Kompakt

Citroen C4

avis
M
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$77.72 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

avis
M
5
5
6
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$106.53 /güny

Mini

Fiat 500

hertz
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$34.80 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

hertz
M
5
3
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$44.62 /güny

Ekonomi

Hyundai i20

budget
M
5
5
2
Hyundai i20

şuradan:

$57.24 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

hertz
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$50.07 /güny

Kompakt

Hyundai i30

budget
M
5
5
3
Hyundai i30

şuradan:

$66.33 /güny

Estate

Ford Focus Estate

hertz
M
5
5
5
Ford Focus Estate

şuradan:

$55.56 /güny

Estate

Toyota Avensis Estate

budget
M
5
5
5
Toyota Avensis Estate

şuradan:

$90.53 /güny

Standart

Mercedes B Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes B Class

şuradan:

$63.21 /güny

JIP

Ford Kuga

sixt
M
5
5
2
Ford Kuga

şuradan:

$91.56 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$116.39 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

sixt
M
9
5
5
Ford Tourneo

şuradan:

$170.49 /güny

Sogndal - Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Sogndal - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [SOG] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Sogndal Lufthavn, Kaupanger, 6854

Telefon:

(47) 57725080

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Daha genç sürücü
  • - Havalimanı ücreti
  • - Tek yön kiralama ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

SOG Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Sogndal - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

AVIS Sogndal - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Sogndal - Havaalanı AVIS SOG, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Standard, Suv, 7-seater, 9-seater,.

AVIS Sogndal - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Toyota Yaris, Volkswagen Polo, ve Hyundai i20 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Citroen C4, Volkswagen Golf, ve Hyundai i30 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Sogndal - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Mercedes B Class .

AVIS Sogndal - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Ford Kuga .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Sogndal - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford S-Max .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Sogndal - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Sogndal - Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Sogndal - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Sogndal - Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Sogndal - Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Sogndal - Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Sogndal - Havaalanı araba kiralıyor

Sogndal - Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SOG Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Sogndal - Havaalanıki en ucuz araba Volkswagen Up. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $63.32'dır.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Sogndal - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Sogndal - Havaalanıki [SOG] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Sogndal - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!