900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Sogndal - Havaalanı bulunan SIXT kiralık arabalar [Airport_Code]

Sogndal - Havaalanı havaalanında mevcut büyük SIXT araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Ford Ka

sixt
M
5
5
2
Ford Ka

şuradan:

$50.32 /güny

Kompakt

Mercedes A Class

sixt
M
5
3
3
Mercedes A Class

şuradan:

$63.56 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

sixt
A
5
5
5
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$65.75 /güny

JIP

Ford Kuga

sixt
M
5
5
2
Ford Kuga

şuradan:

$91.56 /güny

7 kişilik

Ford S-Max

sixt
M
7
5
1
Ford S-Max

şuradan:

$116.39 /güny

9 kişilik

Ford Tourneo

sixt
M
9
5
5
Ford Tourneo

şuradan:

$170.49 /güny

Mini

Fiat 500

hertz
M
4
3
1
Fiat 500

şuradan:

$34.80 /güny

Mini

Volkswagen Up

avis
M
4
3
2
Volkswagen Up

şuradan:

$63.32 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

hertz
M
5
3
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$44.62 /güny

Ekonomi

Toyota Yaris

avis
M
5
5
2
Toyota Yaris

şuradan:

$66.92 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

hertz
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$50.07 /güny

Kompakt

Citroen C4

avis
M
5
5
3
Citroen C4

şuradan:

$77.72 /güny

Estate

Ford Focus Estate

hertz
M
5
5
5
Ford Focus Estate

şuradan:

$55.56 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

avis
M
5
5
6
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$106.53 /güny

Standart

Mercedes B Class

hertz
A
5
4
4
Mercedes B Class

şuradan:

$63.21 /güny

Sogndal - Havaalanı SIXT hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, SIXT'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve SIXT'un Sogndal - Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [SOG] bilgiler bulabilirsiniz.

SIXT Rent A Car

Şirket ismi:

SIXT Rent A Car

Adres:

Haukåsen, Kaupanger, 6854

Telefon:

+47-90-556557

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Karşılanma hizmeti

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

SOG Havaalanı yakınındaki SIXT konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Sogndal - Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

SIXT Sogndal - Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Sogndal - Havaalanı SIXT SOG, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Estate, Suv, 7-seater, 9-seater, Mini, Standard,.

SIXT Sogndal - Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Ford Ka, Volkswagen Polo, ve Toyota Yaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Mercedes A Class, Volkswagen Golf, ve Citroen C4 ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

SIXT Sogndal - Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Mercedes B Class .

SIXT Sogndal - Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Ford Kuga .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve SIXT Sogndal - Havaalanın 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Ford S-Max .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre SIXT Sogndal - Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Sogndal - Havaalanı içindeki SIXT'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Sogndal - Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, SIXT'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Sogndal - Havaalanı içindeki SIXT'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Sogndal - Havaalanıki SIXT konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için SIXT, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Sogndal - Havaalanı SIXT'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - SIXT Sogndal - Havaalanı araba kiralıyor

Sogndal - Havaalanı konumunda SIXT'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

SOG Havaalanında SIXT konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

SIXT'dan Sogndal - Havaalanıki en ucuz araba Ford Ka. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $50.32'dır.

Sogndal - Havaalanı [SOG]'daki en popüler SIXT kiralık araba hangisi?

SIXT'dan gelen Sogndal - Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda FORD S-MAX. Bu araç için en düşük fiyat günde $116.39.

SIXT araba kiralama rezervasyonumu Sogndal - Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

SIXT, Sogndal - Havaalanıki [SOG] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve SIXT araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Sogndal - Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!