900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 [ MNL] havaalanında 21 yaş altı araç kiralama fiyatları

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 havaalanında genç şoförler için uygulanmakta olan araç kiralama fiyatları ile ilgili bilgi almak için tablomuza göz atınız. Tabloda, 21 yaş altı şoförlere araç kiralayan ve MNL havaalanında genç şoförlere araç kiralama hizmeti sunan firmaları bulabilirsiniz. Seçiminizi daha da kolaylaştırmak için her bir kiralama şirketinin en düşük fiyatlarını kırmızı ile vurguladık.

Ekonomi

Ekonomi

Kompakt

Kompakt

Standart

Standart

JIP

JIP

Van

Van

Europcar
Budget Car Rental şuradan:$51.52 şuradan:$89.87 şuradan:$89.87
Viajero Rent A Car şuradan:$31.81 şuradan:$49.19 şuradan:$40.57 şuradan:$46.40
National şuradan:$31.05

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 (MNL) havaalanına yakın 21 yaş altı araç kiralama konumları

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 havaalanı, havalimanına en yakın yerinde ve havaalanı dışındaki araç kiralama merkezlerinde araç kiralama fırsatlarını en iyi şekilde seçmek için, genç şoförler için araç kiralama tekliflerini inceleyiniz. Arabaların, fiyatların ve 21 yaş altı şoför ücretlerinin mevcudiyeti, farklı teslim alma konumlarında genellikle farklıdır.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

Sıkça sorulan sorular - Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 havalanında 21 yaş altı araç kiralamak

21 yaştan gençler Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 ’de nasıl araç kiralar?

Gerekli teslim alma ve teslim etme konumlarını arama formuna giriniz ve kiralamanız için gereken tarih ve saati seçiniz. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, araç kiralama koşullarını ve özellikle bir araç için rezervasyon yapacağınız araç kiralama tedarikçisinin yaş sınırlamalarını dikkatlice okuyunuz.

MNL havaalanında 21 yaş altı şoförler için en ucuz araç kiralama hangisi?

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 havaalanındaki 21 şoförler için en ucuz araba Mitsubishi Mirage. Mevcut ilgili fiyat günlük $28.66.

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

MNL havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.97 ilâ $3.75 arasında değişmektedir.

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 havaalanında 21 yaş altı araç kiralama rezervasyonumu banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyon için ödeme yapmak için banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç alımı sırasında, araç kiralama depozitosunu karşılamak için ana şoför adına kayıtlı bir kredi kartına ihtiyacınız olacaktır.

Benden başka birisi kiralık arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında ek şoför seçeneğini seçerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ek bir seçenektir.

Rezervasyonum sırasında belirli bir araba kiralama modelini rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" şeklinde işaretlenmiştir.

Manila Ninoy Aquino Uluslararası Havaalanı Terminal 3 konumunda 21 yaş altı aracım için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle de, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta satın almanızı öneriyoruz. Bu tür bir sigortayı 14CARS.com adresinden online araç kiralama rezervasyonu sırasında da satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!