900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Volkswagen Polo

global rent a car
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$17.65 /güny

Ekonomi

Citroen C3

europcar
M
5
5
2
Citroen C3

şuradan:

$44.38 /güny

Mini

Smart Forfour

global rent a car
M
4
3
2
Smart Forfour

şuradan:

$17.65 /güny

Mini

Citroen C1

gt cars poland
M
4
3
2
Citroen C1

şuradan:

$30.37 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

global rent a car
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$18.41 /güny

Kompakt

BMW 1 Series

sixt
A
5
5
3
BMW 1 Series

şuradan:

$71.41 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

global rent a car
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$20.09 /güny

Estate

Volkswagen Passat Estate

europcar
A
5
5
5
Volkswagen Passat Estate

şuradan:

$76.64 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

global rent a car
M
5
5
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$20.90 /güny

Standart

Mercedes CLA

sixt
A
5
4
4
Mercedes CLA

şuradan:

$81.46 /güny

JIP

Volkswagen Tiguan

global rent a car
M
5
5
4
Volkswagen Tiguan

şuradan:

$29.67 /güny

JIP

Jeep Grand Cherokee

addcar
A
5
5
4
Jeep Grand Cherokee

şuradan:

$176.12 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

car net
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$43.48 /güny

9 kişilik

Ford Transit Passengervan

europcar
A
9
5
4
Ford Transit Passengervan

şuradan:

$157.30 /güny

Tam boy

BMW 3 Series

panek
A
5
4
4
BMW 3 Series

şuradan:

$59.38 /güny

Tam boy

Lexus IS200

alamo
A
5
4
4
Lexus IS200

şuradan:

$89.04 /güny

7 kişilik

Peugeot Rifter

sixt
M
7
5
1
Peugeot Rifter

şuradan:

$62.84 /güny

7 kişilik

Seat Alhambra

thrifty
A
7
5
2
Seat Alhambra

şuradan:

$93.09 /güny

Lüks

Lexus GS200

alamo
A
5
4
4
Lexus GS200

şuradan:

$90.85 /güny

Lüks

BMW 5 Series

gt cars poland
A
5
4
4
BMW 5 Series

şuradan:

$108.88 /güny

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Katowice - Havaalanı - Pyrzowice sağladığı bonuslar hakkında [KTW] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Wolnosci 90, Wolnosci 90, Katowice, 42-625

Telefon:

(48) 601 354 812

KTW Havaalanı yakınındaki AVIS konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Katowice - Havaalanı - Pyrzowice yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice en iyi araba kiralama şirketleri [KTW]

AVIS'a alternatif olarak, Katowice - Havaalanı - Pyrzowice [KTW] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Interrent

Interrent 7 reviews

9.3 / 10

Surprice

Surprice 8 reviews

9.3 / 10

Hertz Corporate

Hertz 167 reviews

8.7 / 10

Enterprise Franchise

Enterprise 32 reviews

8.7 / 10

Express Car Hire

Express 33 reviews

8.7 / 10

Alamo

Alamo 98 reviews

8.6 / 10

EUROPCAR Franchise

EUROPCAR 101 reviews

8.4 / 10

Autocash

Autocash 42 reviews

8 / 10

Rentis

Rentis 63 reviews

7.9 / 10

KaizenRent

KaizenRent 56 reviews

7.4 / 10

SIXT Franchise

SIXT 23 reviews

7.3 / 10

RentaCarDirect

RentaCarDirect 6 reviews

7.3 / 10

CarFree

CarFree 113 reviews

6.9 / 10

AddCar

AddCar 44 reviews

6.5 / 10

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice [KTW] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve EUROPCAR firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Katowice - Havaalanı - Pyrzowice en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice havaalanında ve SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri ALAMO'den incelemelisiniz. Katowice - Havaalanı - Pyrzowice her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, EGZOTIK ve CONVERTIBLE otomobillerini sunuyorlar.

AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice AVIS KTW, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Mini, Compact, Estate, Standard, Suv, 9-seater, Fullsize, 7-seater, Luxury,.

AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Volkswagen Polo, ve Citroen C3 ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için Volkswagen Golf, ve BMW 1 Series ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowicen “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Jetta, ve Mercedes CLA .

AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: BMW 3 Series, ve Lexus IS200 .

AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Volkswagen Tiguan, ve Jeep Grand Cherokee .

AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: Lexus GS200, ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowicen 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa Peugeot Rifter, ve Seat Alhambra .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Katowice - Havaalanı - Pyrzowice içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Katowice - Havaalanı - Pyrzowice içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Katowice - Havaalanı - Pyrzowice içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Katowice - Havaalanı - Pyrzowiceki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Katowice - Havaalanı - Pyrzowice AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Katowice - Havaalanı - Pyrzowice araba kiralıyor

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

KTW Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Katowice - Havaalanı - Pyrzowiceki en ucuz araba Volkswagen Polo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $17.65'dır.

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice yakınındaki benzin fiyatı nedir?

KTW Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.59 ile $5.10 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Katowice - Havaalanı - Pyrzowice bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Katowice - Havaalanı - Pyrzowiceki [KTW] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Katowice - Havaalanı - Pyrzowice adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!