900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Radom - Airport bulunan PANEK-SA kiralık arabalar [Airport_Code]

Radom - Airport havaalanında mevcut büyük PANEK-SA araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Toyota Aygo

carfree
M
4
5
2
Toyota Aygo

şuradan:

$20.10 /güny

Ekonomi

Volkswagen Polo

carfree
M
5
5
2
Volkswagen Polo

şuradan:

$20.42 /güny

Kompakt

Volkswagen Golf

carfree
M
5
5
3
Volkswagen Golf

şuradan:

$21.50 /güny

Estate

Volkswagen Golf Estate

carfree
M
5
5
4
Volkswagen Golf Estate

şuradan:

$31.96 /güny

Estate

Mazda 6 Estate

carfree
A
5
5
5
Mazda 6 Estate

şuradan:

$53.30 /güny

JIP

Toyota C-HR

carfree
A
5
5
3
Toyota C-HR

şuradan:

$36.11 /güny

JIP

Mercedes GLC

carfree
A
5
5
6
Mercedes GLC

şuradan:

$82.52 /güny

7 kişilik

Volkswagen Touran

carfree
M
7
5
1
Volkswagen Touran

şuradan:

$39.98 /güny

Standart

Volkswagen Jetta

carfree
M
5
5
4
Volkswagen Jetta

şuradan:

$40.12 /güny

Standart

Volkswagen Passat

carfree
M
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$57.60 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

carfree
M
9
5
4
Opel Vivaro

şuradan:

$58.17 /güny

Lüks

BMW 5 Series

carfree
A
5
4
3
BMW 5 Series

şuradan:

$82.52 /güny

Radom - Airport PANEK-SA hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, PANEK-SA'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve PANEK-SA'un Radom - Airport sağladığı bonuslar hakkında [RDO] bilgiler bulabilirsiniz.

PANEK

Şirket ismi:

PANEK

Adres:

Lubelska 158, Radom

Telefon:

+48509811211

RDO Havaalanı yakınındaki PANEK-SA konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Radom - Airport yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Radom - Airport en iyi araba kiralama şirketleri [RDO]

PANEK-SA'a alternatif olarak, Radom - Airport [RDO] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

CarFree

CarFree 138 reviews

6.6 / 10

Radom - Airport [RDO] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, CARFREE firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Radom - Airport en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Radom - Airport havaalanında CARFREE tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Radom - Airport [RDO] içindeki en iyi SUV araç kiralama anlaşmasını bulmak için, CARFREE'ten SUV'lara bakın. Bu sağlayıcı Radom - Airport en büyük JIP otomobil koleksiyonunu sunuyor.

Radom - Airport içinde lüks bir araç kullanmak isteyenler için teklifleri CARFREE'den incelemelisiniz. Radom - Airport her zevkinize hitap edebilecek kadar LüKS, otomobillerini sunuyorlar.

PANEK-SA Radom - Airport Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Radom - Airport PANEK-SA RDO, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Estate, Suv, 7-seater, Standard, 9-seater, Luxury,.

PANEK-SA Radom - Airport için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Volkswagen Polo ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Volkswagen Golf ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

PANEK-SA Radom - Airportn “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Volkswagen Jetta, ve Volkswagen Passat .

PANEK-SA Radom - Airport konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Toyota C-HR, ve Mercedes GLC .

PANEK-SA Radom - Airport tarafından sağlanan Premium araba kiralama sınıfı şu araba modellerinden oluşur: ve BMW 5 Series .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve PANEK-SA Radom - Airportn 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Volkswagen Touran .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre PANEK-SA Radom - Airport Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Radom - Airport içindeki PANEK-SA'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Radom - Airport içindeki iş seyahatleri için, PANEK-SA'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Radom - Airport içindeki PANEK-SA'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Radom - Airportki PANEK-SA konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için PANEK-SA, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Radom - Airport PANEK-SA'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - PANEK-SA Radom - Airport araba kiralıyor

Radom - Airport konumunda PANEK-SA'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

RDO Havaalanında PANEK-SA konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

PANEK-SA'dan Radom - Airportki en ucuz araba Toyota Aygo. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $20.10'dır.

Radom - Airport yakınındaki benzin fiyatı nedir?

RDO Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $4.10 ile $5.11 arasında değişmektedir.

PANEK-SA araba kiralama rezervasyonumu Radom - Airport bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

PANEK-SA, Radom - Airportki [RDO] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve PANEK-SA araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Radom - Airport adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!