900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Praia Da Vitoria bulunan ANGRAUTO kiralık arabalar [Airport_Code]

Praia Da Vitoria havaalanında mevcut büyük ANGRAUTO araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Mini

Ford Ka

angrauto
M
4
3
1
Ford Ka

şuradan:

$29.20 /güny

Ekonomi

Suzuki Alto

angrauto
A
5
3
2
Suzuki Alto

şuradan:

$45.23 /güny

Ekonomi

Opel Corsa

angrauto
A
5
5
2
Opel Corsa

şuradan:

$92.68 /güny

Kompakt

Opel Astra

angrauto
M
5
5
3
Opel Astra

şuradan:

$51.25 /güny

Standart

Toyota Hilux

angrauto
M
5
4
0
Toyota Hilux

şuradan:

$64.94 /güny

9 kişilik

Opel Vivaro

angrauto
M
9
5
5
Opel Vivaro

şuradan:

$100.46 /güny

7 kişilik

Opel Zafira

angrauto
M
7
5
1
Opel Zafira

şuradan:

$104.08 /güny

JIP

Chevrolet Captiva

angrauto
M
5
5
2
Chevrolet Captiva

şuradan:

$194.28 /güny

Convertible

BMW 3 Series Convertible

angrauto
M
4
2
3
BMW 3 Series Convertible

şuradan:

$226.62 /güny

Praia Da Vitoria ANGRAUTO hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, ANGRAUTO'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve ANGRAUTO'un Praia Da Vitoria sağladığı bonuslar hakkında [TER] bilgiler bulabilirsiniz.

ANGRAuto

Şirket ismi:

ANGRAuto

Adres:

Praia da Vitória, Aerogare Civil das Lajes, Lajes, 9760-251

Telefon:

+351295512350

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Teslim alış türü

Havalimanı terminalinden teslim alış

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Yol vergisi
  • - Geç gelme ücreti
  • - Sınırsız kilometre

TER Havaalanı yakınındaki ANGRAUTO konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Praia Da Vitoria yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Havalimanları yakınlarında araç kiralama noktaları

ANGRAUTO Praia Da Vitoria Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Praia Da Vitoria ANGRAUTO TER, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Mini, Economy, Compact, Standard, 9-seater, 7-seater, Suv, Convertible,.

ANGRAUTO Praia Da Vitoria için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Suzuki Alto, ve Opel Corsa ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Opel Astra ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

ANGRAUTO Praia Da Vitorian “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Toyota Hilux .

ANGRAUTO Praia Da Vitoria konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Chevrolet Captiva .

Bir grup insanla seyahat ediyorsanız ve ANGRAUTO Praia Da Vitorian 7 koltuklu bir taşıyıcı araca ihtiyacınız varsa ve Opel Zafira .

ANGRAUTO Praia Da Vitoria içinden Cabrio araba kiralama sınıfını seçtikten sonra, mevcut araba modelleri ve BMW 3 Series Convertible .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre ANGRAUTO Praia Da Vitoria Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Praia Da Vitoria içindeki ANGRAUTO'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Praia Da Vitoria içindeki iş seyahatleri için, ANGRAUTO'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Praia Da Vitoria içindeki ANGRAUTO'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Praia Da Vitoriaki ANGRAUTO konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için ANGRAUTO, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Praia Da Vitoria ANGRAUTO'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - ANGRAUTO Praia Da Vitoria araba kiralıyor

Praia Da Vitoria konumunda ANGRAUTO'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

TER Havaalanında ANGRAUTO konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

ANGRAUTO'dan Praia Da Vitoriaki en ucuz araba Ford Ka. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $29.20'dır.

Praia Da Vitoria [TER]'daki en popüler ANGRAUTO kiralık araba hangisi?

ANGRAUTO'dan gelen Praia Da Vitoriaki en popüler kiralık araba şu anda . Bu araç için en düşük fiyat günde $29.20.

Praia Da Vitoria [TER] ANGRAUTO'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

TER Havaalanında ANGRAUTO ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı EKONOMI. ANGRAUTO'dan en ucuz EKONOMI araç SUZUKI ALTO. Fiyatı gün başına $45.23 ile başlar.

ANGRAUTO araba kiralama rezervasyonumu Praia Da Vitoria bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

ANGRAUTO, Praia Da Vitoriaki [TER] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve ANGRAUTO araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Praia Da Vitoria adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!