900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Irkutsk Havaalanı bulunan AVIS kiralık arabalar [Airport_Code]

Irkutsk Havaalanı havaalanında mevcut büyük AVIS araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Hyundai Solaris

avis
M
5
5
2
Hyundai Solaris

şuradan:

$26.47 /güny

Kompakt

Renault Arkana

avis
A
5
5
3
Renault Arkana

şuradan:

$49.00 /güny

Standart

Hyundai Sonata

avis
A
5
4
4
Hyundai Sonata

şuradan:

$57.35 /güny

JIP

Nissan X-Trail

avis
A
5
5
4
Nissan X-Trail

şuradan:

$67.28 /güny

Van

Volkswagen Caravelle

avis
A
8
5
3
Volkswagen Caravelle

şuradan:

$87.13 /güny

Irkutsk Havaalanı AVIS hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, AVIS'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve AVIS'un Irkutsk Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [IKT] bilgiler bulabilirsiniz.

AVIS Car Rental

Şirket ismi:

AVIS Car Rental

Adres:

Str. Shiryamova 13, Irkutsk

Telefon:

(7) 9247037777

Yakıt politikası

Tam yakıtla teslim alma ve teslim etme

Ekstralar

  • - Havalimanı ücreti
  • - Yol yardımı
  • - Sınırsız kilometre

AVIS Irkutsk Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Irkutsk Havaalanı AVIS IKT, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Compact, Standard, Suv, Van,.

AVIS Irkutsk Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz ve Hyundai Solaris ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için ve Renault Arkana ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

AVIS Irkutsk Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda ve Hyundai Sonata .

AVIS Irkutsk Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: ve Nissan X-Trail .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre AVIS Irkutsk Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Irkutsk Havaalanı içindeki AVIS'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Irkutsk Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, AVIS'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Irkutsk Havaalanı içindeki AVIS'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Irkutsk Havaalanıki AVIS konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için AVIS, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Irkutsk Havaalanı AVIS'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - AVIS Irkutsk Havaalanı araba kiralıyor

Irkutsk Havaalanı konumunda AVIS'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

IKT Havaalanında AVIS konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

AVIS'dan Irkutsk Havaalanıki en ucuz araba Hyundai Solaris. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $26.47'dır.

Irkutsk Havaalanı [IKT]'daki en popüler AVIS kiralık araba hangisi?

AVIS'dan gelen Irkutsk Havaalanıki en popüler kiralık araba şu anda HYUNDAI SOLARIS. Bu araç için en düşük fiyat günde $26.47.

Irkutsk Havaalanı [IKT] AVIS'dan en çok rezervasyon yapılan araba sınıfı hangisidir?

IKT Havaalanında AVIS ülkesinden en sık rezervasyonu yapılan araba sınıfı . AVIS'dan en ucuz araç . Fiyatı gün başına $49.00 ile başlar.

Irkutsk Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

IKT Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.24 ile $2.60 arasında değişmektedir.

AVIS araba kiralama rezervasyonumu Irkutsk Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

AVIS, Irkutsk Havaalanıki [IKT] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve AVIS araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Irkutsk Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!