900'ün üzerinde araç kiralama tedarikçilerden ucuz fiyatlar

Rostov-on-don Havaalanı bulunan HERTZ kiralık arabalar [Airport_Code]

Rostov-on-don Havaalanı havaalanında mevcut büyük HERTZ araba kiralama fırsatlarını incelemek için çekinmeyin. Şu anda mevcutlar arasından en çok tercih edilenleri seçmek için Airport_Code havaalanında bu tekliflere göz atın.

Ekonomi

Renault Clio أو ما شابه

rent motors
M
5
5
2
Renault Clio أو ما شابه

şuradan:

$22.70 /güny

Ekonomi

Hyundai Creta

avis
A
5
5
2
Hyundai Creta

şuradan:

$39.61 /güny

JIP

Hyundai Creta أو ما شابه

rent motors
A
5
5
3
Hyundai Creta أو ما شابه

şuradan:

$32.69 /güny

JIP

Mitsubishi L200

avis
M
4
4
3
Mitsubishi L200

şuradan:

$71.72 /güny

Standart

Hyundai Elantra أو ما شابه

sixt
M
5
5
4
Hyundai Elantra أو ما شابه

şuradan:

$34.99 /güny

Standart

Volkswagen Passat

sixt
A
5
4
4
Volkswagen Passat

şuradan:

$77.11 /güny

Estate

Ford Focus Estate أو ما شابه

sixt
A
5
5
4
Ford Focus Estate أو ما شابه

şuradan:

$39.54 /güny

Kompakt

BMW 1 Series أو ما شابه

sixt
A
5
3
3
BMW 1 Series أو ما شابه

şuradan:

$47.09 /güny

Kompakt

Renault Arkana

avis
A
5
5
3
Renault Arkana

şuradan:

$47.56 /güny

Tam boy

BMW 3 Series أو ما شابه

sixt
A
5
4
4
BMW 3 Series أو ما شابه

şuradan:

$67.75 /güny

Van

Volkswagen Caravelle أو ما شابه

sixt
A
8
5
3
Volkswagen Caravelle أو ما شابه

şuradan:

$95.49 /güny

Rostov-on-don Havaalanı HERTZ hakkında bilgi

Aşağıdaki tabloda, HERTZ'un teslim yeri, iade adresi, telefon numarası, çalışma saatleri, yakıt politikası, teslim türü ve HERTZ'un Rostov-on-don Havaalanı sağladığı bonuslar hakkında [ROV] bilgiler bulabilirsiniz.

Hertz Car Hire

Şirket ismi:

Hertz Car Hire

Adres:

ROSTOV INTERNATIONAL AIRPORT, ARRIVALS HALL, ROSTOV, 346720

Telefon:

88632907596

ROV Havaalanı yakınındaki HERTZ konumları

Seyahatinizi daha iyi planlamak için, lütfen Rostov-on-don Havaalanı yakınındaki mevcut tüm araç kiralama konumlarının bulunduğu aşağıdaki haritaya gidin. Tüm simgeler, gidiş ve dönüş konumuna karşılık gelir: Havaalanı, tren istasyonu, liman ve şehir merkezi konumları.

Şehir merkezi yakınlarında araç kiralama noktaları

Rostov-on-don Havaalanı en iyi araba kiralama şirketleri [ROV]

HERTZ'a alternatif olarak, Rostov-on-don Havaalanı [ROV] çalışan diğer yerel ve uluslararası araç kiralama acenteleri var. Bunların arasından, dünyaca ünlü otomobil tedarikçilerinden özel indirim ve kuponları kontrol ettiğinizden emin olun ve sizin için en iyi seçeneği seçin.

Avis Europe Franchise

Avis 23 reviews

7.3 / 10

Rostov-on-don Havaalanı [ROV] Havaalanından bir sonraki seyahatiniz için küçük bir arabaya ihtiyacınız varsa, ve AVIS firmasından araç kiralama fırsatlarına daha yakından bakmalısınız. Rostov-on-don Havaalanı en büyük EKONOMI ve araç kiralama sınıfı araçlarını sağlıyorlar.

Rostov-on-don Havaalanı havaalanında SIXT tarafından çok sayıda orta ölçekli otomobil kiralama hizmeti sağlandı. STANDART ve TAM BOY araç kiralama sınıfları için en uygun fiyatlı aracı bulmak istiyorsanız bu tedarikçileri takip edin.

Rostov-on-don Havaalanı büyük bir araba arıyorsanız, SIXT'deki fırsatları göz önünde bulundurmalısınız. Çok sayıda 7 KIşILIK, VAN kiralama hizmetleri sunarlar.

HERTZ Rostov-on-don Havaalanı Araba Kiralama Filosuna Genel Bakış

Rostov-on-don Havaalanı HERTZ ROV, farklı araç kiralama sınıflarından çok çeşitli otomobiller sunar: Economy, Suv, Standard, Estate, Compact, Fullsize, Van,.

HERTZ Rostov-on-don Havaalanı için Ekonomi arabası kiralamaya karar verdiyseniz Renault Clio أو ما شابه, ve Hyundai Creta ,veya bir araç sınıfı geliştirmesi almaya hazır olun.

Bir Kompakt araç kiralamaya karar verenleriniz için BMW 1 Series أو ما شابه, ve Renault Arkana ,Veya araç sınıfı güncellemesi alabilirsiniz.

HERTZ Rostov-on-don Havaalanın “veya benzeri” işareti olan bir Standart sınıf araba rezervasyonu yaptığınızda Hyundai Elantra أو ما شابه, ve Volkswagen Passat .

HERTZ Rostov-on-don Havaalanı Full Size araba kiralama sınıfı, aşağıdaki araba kiralama modellerini içerir: ve BMW 3 Series أو ما شابه .

HERTZ Rostov-on-don Havaalanı konumundan JİP araç kiralama sınıfına bir araba rezerve ettiğinizde, aşağıdaki araçlardan birini alacaksınız: Hyundai Creta أو ما شابه, ve Mitsubishi L200 .

Hangi araç sınıfında rezervasyon yaptıysanız, rezervasyon yaptırdığınız araç sınıfında uygun araç yoksa, her zaman ücretsiz olarak araç sınıfı yükseltme hakkı kazanabilirsiniz.

Amacınıza Göre HERTZ Rostov-on-don Havaalanı Aracınızı Seçin

  • Kendi ailenizle birlikte bir yolculuğa çıkıyorsanız, farklı araç kiralama sınıflarındaki araçlara dikkat etmelisiniz. Bir veya iki çocuğu olan küçük aileler ve az miktarda bagaj için, Ekonomi veya Kompakt otomobil sınıfları size uygun olabilir. Daha fazla bagajla seyahat ediyorsanız, JİP veya Tam Boy araba kiralama sınıflarına dönmelisiniz. Daha fazla yolcu olan bir seyahat için 7 kişilik, 9 kişilik ve belki 12 kişilik arama yapmanız gerekir.
  • Rostov-on-don Havaalanı içindeki HERTZ'dan sevdiklerinizle seyahat etmek için bir araba bulmaya çalışıyorsanız, Mini, Ekonomi, Cabrio ve hatta Lüks araç kiralama sınıfları araçlarını dikkate almalısınız.
  • Rostov-on-don Havaalanı içindeki iş seyahatleri için, HERTZ'dan en uygun araçlar, Tam Boyut, Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarıdır, Ayrıca, Rostov-on-don Havaalanı içindeki HERTZ'dan düğünler, doğum günleri ve diğer kutlama türleri gibi özel günler için uygun bir araç bulabilirsiniz. Herhangi bir parti için bir araca ihtiyacınız varsa, Rostov-on-don Havaalanıki HERTZ konumundan Lüks ve Egzotik araç kiralama sınıflarını göz önünde bulundurun.
  • Genç sürücüler için HERTZ, ayrıca bazı araç kiralama olanaklarına sahiptir. Rostov-on-don Havaalanı HERTZ'dan Mini, Ekonomi ve Cabrio araç kiralama sınıflarına bakın ve bunları not edin.

Sıkça sorulan sorular - HERTZ Rostov-on-don Havaalanı araba kiralıyor

Rostov-on-don Havaalanı konumunda HERTZ'dan araba kiralamak nasıl yapılır?

Gerekli araç alış ve dönüş konumunu girin ve arama formundaki kira, tarih ve saati seçin. Arama sonuçlarını aldıktan sonra, tercih ettiğiniz satıcıya göre filtreleyebilirsiniz.

ROV Havaalanında HERTZ konumundan en ucuz araba kiralama hangisi?

HERTZ'dan Rostov-on-don Havaalanıki en ucuz araba Renault Clio أو ما شابه. Geçerli ilgili fiyat günlük olarak $22.70'dır.

Rostov-on-don Havaalanı yakınındaki benzin fiyatı nedir?

ROV Havaalanı yakınındaki benzin fiyatları $2.15 ile $2.48 arasında değişmektedir.

HERTZ araba kiralama rezervasyonumu Rostov-on-don Havaalanı bir banka kartıyla ödeyebilir miyim?

Evet, online rezervasyona ödeme yapmak için bir banka kartı kullanabilirsiniz. Ancak, araç pikap alımı sırasında, araç kiralama mevduatını kapsayacak şekilde ana sürücü adına verilen bir kredi kartı gerekir.

Benim dışımda başka biri kiralık Arabamı kullanabilir mi?

Çevrimiçi rezervasyon sırasında ek sürücü seçeneğini belirlerseniz bu mümkün olacaktır. Çoğu zaman bu, araç kiralama masasında ücretlendirilen ekstra ücretli bir seçenektir.

Rezervasyon sırasında belirli bir araba kiralama modeli rezerve edebilir miyim?

Evet, belirli araba modellerini içeren teklifler, arama sonuçları sayfasında "Garantili Otomobil Modeli" işareti ile işaretlenmiştir.

HERTZ, Rostov-on-don Havaalanıki [ROV] çocuklar için araba koltuğu kiralama seçeneği sunuyor mu?

Evet, çevrimiçi rezervasyonunuz sırasında çocuk koltuğu rezervasyonu yaptırabilir ve HERTZ araba kiralama masasında ödeme yapabilirsiniz.

Rostov-on-don Havaalanı adresinden araç kiralama için ek sigorta almalı mıyım?

Bu nedenle, tam sigorta teminatı almayacaksanız, teminatınızı güvence altına almak için sigorta almanız önerilir. Satıcınıza, aracın ödemesi için gereken yeterli miktarda fonu olan bir kredi kartı sağlamanız gerekecektir. Ancak herhangi bir para çekme meydana gelirse, sigorta şirketi masrafları karşılayacaktır.

Bu tür bir sigortayı, online araç kiralama rezervasyonu sırasında web sitemizden satın alabilirsiniz.

iOS ve Android için 14CARS.com araç kiralama uygulaması

Size en yakın araç kiralama şirketlerini bulur, fiyatları ve fırsatları karşılaştırır ve seveceğiniz bir arabayı kiralar. Hızlı ve kolay!